CHIPOYS

  • Produktų nerasta.

Chipoys – tai ne tik traškučiai, tai gyvenimo būdas! Šio prekės ženklo misija – sukurti autentiškus susuktus tortilijų traškučius, pasižyminčius ryškiu skoniu ir malonumu kiekviename kąsnyje.

Prekės ženklas, kurį 2004 m. įkūrė Sylvia ir Alberto Guerra, gimė pagal šeimos susuktų tortilijų traškučių receptą. Vedami noro linksmai ir energingai dalytis tikru Meksikos skoniu, Guerrerai sukūrė prekės ženklą, kuris švenčia drąsų skonį ir gerą laiką.

Jų firminis gaminys, žinoma, yra susukti tortilijų traškučiai. Šie traškučiai gaminami iš akmenimis maltų kukurūzų ir yra įvairių skonių. Nuo klasikinių “Original” su žaliosios citrinos ir druskos prieskoniu iki ugningų “Chile Limon” ir “Fire Red Hot” – kiekvienas kąsnis yra skonio sprogimas.

Perpildytoje tortilijų traškučių rinkoje Chipoys išsiskiria savo autentiškumu ir kokybe. Jie naudoja aukštos kokybės ingredientus ir tvarią praktiką, užtikrindami, kad kiekvienas maišelis būtų skanus ir atsakingas užkandis.

Taigi, kai kitą kartą užsinorėsi užkandžio, kuris nebūtų nuobodus, griebk Chipoys pakelį ir pasiruošk skonio fiestai. Tai puikus būdas įnešti į savo dieną šiek tiek “triukšmingos” linksmybės.