FIJI WATER

Rezultatų: 1

FIJI yra aukščiausios kokybės buteliuose išpilstyto vandens prekės ženklas, garsėjantis savo švarumu, kokybe ir unikaliu mineralų profiliu. Dalydamasis su pasauliu vandeniu iš tvaraus senovinio Fidžio artezinio vandeningojo sluoksnio ir stengdamasis pagerinti žmonių gyvenimą ir aplinką, prekės ženklas įkūnija tai, ką reiškia būti “geriausiu vandeniu Žemėje” (Earth’s Finest Water).

FIJI vanduo garsėja savo švarumu, kuris užtikrinamas dėl natūralaus filtravimo proceso per vulkaninių uolienų sluoksnius. Vandenyje natūraliai nėra priemaišų ir teršalų, todėl jo skonis yra švarus ir gaivus. Vanduo yra natūraliai praturtintas mineralais, įskaitant silicio dioksidą, kuris lemia švelnų ir šilkinį jausmą geriant. Mineralinė vandens sudėtis laikoma unikalia ir išskirtine tarp į buteliukus išpilstytomo vandens prekiės ženklų.

FIJI vandenį remia įžymybės, jis pristatomas garsiuose renginiuose, įskaitant apdovanojimų šou, mados savaites ir įžymybių vakarėlius. Prekės ženklo sąsajos su prabanga ir žavesiu prisidėjo prie jo populiarumo tarp pasiturinčių vartotojų.

Nuo pat įkūrimo 1996 m. prekės ženklas įsipareigojo atsakingai vykdyti verslą ir ieškoti galimybių keisti padėtį. Tai reiškia investicijas į tvarumą, aplinką ir vietos bendruomenes, kartu su bendraminčiais partneriais sutelkiant dėmesį į reikšmingus klausimus, kad būtų galima pasiekti teigiamų pokyčių. Prekės ženklas dalyvauja įvairiose filantropinėse iniciatyvose Fidžyje, daugiausia dėmesio skirdamas švietimui, sveikatos priežiūrai ir aplinkos apsaugai. Bendrovė remia vietos bendruomenes ir investuoja į projektus, kuriais siekiama pagerinti Fidžio gyventojų gyvenimo kokybę.