KELLOGG'S

Rezultatų: 1

Kellogg’s kelionė prasidėjo, kai 1894 m. prekės ženklo pradininkas W. K. Kelloggas, sukūrė kukurūzų dribsnius (naują maisto ateitį) ir visiems laikams pakeitė pusryčius.

W. K. Kelloggas įkūrė dabar jau visame pasaulyje garsią įmonę 1906 m. vasarį, t. y. prieš 117 metų. Bendrovės įkūrėjas buvo pirmasis gamtosaugininkas, pagrindinis filantropas ir pirmasis gerovės vizionierius. Motyvuojamas aistros žmonėms, kokybei ir naujovėms, jis atrado skrudintus dribsnius ir suformavo visą pramonės šaką. Šie skrudinti dribsniai tapo visame pasaulyje žinomi kaip Kellogg’s Corn Flakes.

Nuo to laiko visur, ką daro, Kellogg’s vadovaujasi ta pačia naujovių ir verslumo dvasia, perteikia savo įkūrėjo aistrą ir įsipareigojimą kurti aukštos kokybės ir skanius produktus bei puoselėti bendruomenes.

Kellogg’s – tai ne tik dribsniai, bet ir rytinė tradicija, vaikystės prisiminimai ir nesuskaičiuojamų nuotykių atspirties taškas. Jau daugiau nei 100 metų jie maitina šeimas skaniais ir maistingais produktais, kad rytai būtų šiek tiek šviesesni ir skanesni.

Kellogg’s puikiai supranta ir bendros patirties svarbą. Susirinkus prie stalo dubenėliui dribsnių skatinamas ryšys, pokalbiai ir juokas, taip sukuriant neišdildomus prisiminimus, kurie ilgus metus šildys širdį. Nesvarbu, ar tai būtų greitas užkandis prieš mokyklą, ar neskubūs savaitgalio pusryčiai, Kellogg’s padeda šeimoms užmegzti ryšį ir pradėti dieną kartu.

Šis prekės ženklas – tai ne tik skonis ir tradicijos, bet ir siekis daryti teigiamą poveikį pasauliui. Jie renkasi tvarius ingredientus, remia bendruomenes ir iniciatyvas, kurios puoselėja žmones ir planetą.

Taigi, kai kitą kartą griebsiesi dribsnių dėžutės, prisimink, kad renkiesi ne tik pusryčius, bet ir patogumą, įvairovę ir prekės ženklą, kuris rūpinasi skoniu, šeima ir tvarumu. Pradėk dieną skaniai, pradėk ją su Kellogg’s.