M&M'S

M&M’S yra populiarus Mars, Incorporated gaminamų šokoladinių saldainių prekės ženklas. Pirmą kartą jį 1941 m. pristatė Forrest Mars, Sr. ir R. Bruce Murrie. Pavadinimas reiškia saldainių kūrėjų Mars ir Murrie pavardes.

M&M’S žinomi dėl savo išskirtinių spalvotų saldainių apvalkalų ir skonių įvairovės. Šie originalūs saldainiai yra su pieniniu šokoladu spalvotame saldainio apvalkale, tačiau prekės ženklas išsiplėtė ir apima daugybę skonių ir variantų. Populiariausios skonių variacijos: su žemės riešutais, žemės riešutų kremu, migdolais bei karamele. Bėgant metams M&M’S pristatė riboto tiražo skonių ir sezoninių rūšių, kad šių saldainių gerbėjams būtų švieži ir įdomūs.

Saldainių šūkis “Tirpsta burnoje, o ne rankoje” pabrėžia jų išskirtinę savybę – šokolado centras lengvai neištirpsta, todėl juos patogu užkandžiauti keliaujant. Saldainiai yra gerai žinomi ir mėgstami visame pasaulyje, todėl yra vienas iš labiausiai atpažįstamų ir mylimų saldainių prekės ženklų.

M&M’S populiarūs ne tik kaip atskiras užkandis, bet ir dažnai naudojami kepimo ir desertų receptuose, kaip ledų ir kitų skanėstų priedai, tortų ir keksiukų papuošimai.