POCKY

  • Produktų nerasta.

Geriausias vakarėlio užkandis? Lazdelės! Jas gali valgyti vienas, maišyti su kitais skoniais ar dip‘inti į visokius padažus. O ar kada ragavai saldžių lazdelių? Taip, mes kalbame apie POCKY sausainius, kuriuos įsimylėjo smaližiai visame pasaulyje.

Kas padaro POCKY išskirtiniais skanėstais?

Tai Japonijoje sukurtas skanėstas, kurį sudaro biskvitinė lazdelė, aplieta glaistu. O glaistų gali būti labai įvairių – šokoladinis, mėlynių jogurto, migdolų riešutų, mangų, bananų ir šokolado – rinkis mėgstamiausią! Lengvus, traškius POCKY sausainius norisi išgraibstyti ne tik vakarėlio metu – jie puikiai tinka keliaujant, geiminant ar kai norisi greito saldaus užkandžio.

Pocky istorija

POCKY sausainių atsiradimo istorija siekia 1966 metus. Pirmoji versija buvo biskvitines lazdeles, padengtos šokoladu. Tuo metu prekės ženklo tikslinė rinka buvo moterys, kurios pastebėjo, kad valgyti šokoladu padengtus pagaliukus nepatogu, nes nuo tirpstančio šokolado pirštai tampa lipnūs ir „šokoladuoti“. Po šio pastebėjimo kūrėjams kilo geniali idėja – palikti sausainių galiukus neaplietus. Tai ir tapo produkto skiriamuoju ženklu, dėl kurio lazdelės yra itin mėgstamos iki šiol.

Visuomet puikus pasirinkimas ieškantiems užkandžio

Candy POP elektroninėje parduotuvėje gali įsigyti įvairiausių skonių POCKY lazdelių, kurios bus puikus užkandis įsidėti į kuprinę ar rankinę. Pirštai liks švarūs, o tu džiaugsiesi lengvu, įdomiu ir žaismingu skanėstu. Jei tavo draugai irgi pakvaišę dėl šių sausainių, galite paįvairinti jų ragavimą – kiekvienas nusipirkti skirtingų skonių lazdeles ir jomis keistis. O ar matei TikTok‘e populiarų iššūkį suvalgyti visą pakelį vienu kąsniu?

POCKY lazdelių ir kitų mėgstamų skanumynų gali įsigyti internetu. Pirkti online verta, nes čia rasi daaaaug naudingų pasiūlymų bei akcijų, kurios padės sutaupyti ir prekių įsigyti viliojančia kaina. Tai geriausias pasirinkimas tingintiems ar taupantiems savo laiką – prekes gali užsisakyti į paštomatą arba tiesiai į namus!