POP-TARTS

What’s poppin’? Jei esi ištikimas POP-TARTS sausainių fanas, šį klausimą esi uždavęs ne kartą. Šį prekės ženklą galima drąsiai tituluoti sausainių karaliumi. Kodėl? Nes tiek skonių viename sausainyje nerasi niekur kitur! Populiarus skanėstas iš JAV jungia trapią ir burnoje tirpstančią sausainių tešlą, įvairių skonių įdarą ir glaistą išorinėje pusėje. Tai reiškia, kad tavęs laukia tikra skonių bomba. O pats smagiausias dalykas yra tai, kad POP-TARTS sausainius gali valgyti ir iškart, ir pašildyti mikrobangų krosnelėje / tosteryje / orkaitėje. Taip kur kas skaniau ir išradingiau – įdaras bus šiltas, o glaistas išsilydys ir aplies visą sausainį.

Tikra Amerikos klasika tapę sausainiai

Amerikietiški sausainiai tikrai nėra naujiena skanėstų pasaulyje – POP-TARTS buvo pradėti gaminti dar 1963 metais, o už dviejų metų sulaukė pripažinimo visoje šalyje. Vėliau atsirado vis daugiau skonių ir variacijų, prekės ženklas pradėjo gaminti ir kitus produktus, tokius kaip sausi pusryčiai, spurgos ar ledų sumuštiniai.

Candy POP parduotuvėse rasi pačių populiariausių skonių POP-TARTS sausainių. Tai klasikiniai S‘MORES su lydytų zefyriukų ir šokolado įdaru viduje, šaldytų braškių ar mėlynių skonio sausainiai. Itin pamėgti ir HOT FUDGE SUNDAE skonio sausainiai ar vieni pirmųjų – POP-TARTS su ruduoju cukrumi ir cinamonu. Jei viskas atrodo neįtikėtinai gardžiai, pirk mažesnes POP-TARTS pakuotes ir eksperimentuok. Nepamiršk išbandyti pašildytų sausainių – taip jie įgis visai naujų skonių!

Susiviliojai gardžiaisiais POP-TARTS sausainiais? Užsuk į internetinę Candy POP parduotuvę ir mėgstamų saldumynų įsigyk pačiu patogiausiu būdu. Pirkti online apsimoka, nes tau nereikia kelti kojos iš namų. Čia taip pat rasi platų asortimentą ir galėti filtruoti prekes pagal tai, ko nori. Be to, kainos čia tikrai nesikandžioja, nes internete skelbiame daugiau išpardavimų ir akcijų. Užsuk ir įsitikinsi pats!