TWINKIES

  • Produktų nerasta.

Kokį amerikietišką pyragėlį žinai geriausiai? Jei galvodamas gūžčioji pečiais, tu privalai paragauti populiariųjų TWINKIES! Tai neįtikėtino purumo ir unikalios receptūros desertas, kuris nustebins savo skoniu. Kai drėgna, be galo minkšta tešla susijungia su į ją susigėrusiu, įvairių skonių įdaru, supranti, kad ką tik paragavai gabalėlio dangaus. O Candy POP saldumynų rojuje gali rasti ne vieną gardžiai įdomią TWINKIES pyragėlių versiją!

TWINKIES pyragėlių istorija

Jie buvo sukurti dar 1930 metais, JAV, Ilinojaus valstijoje. Tuo metu vienas kepėjas norėjo į tešlą įtraukti nepanaudotus vaisius. Iš pradžių jo idėja buvo panaudoti braškes, tačiau jų gamykloje apdoroti nepavyko, todėl pirmieji pyragėliai buvo iš bananinės tešlos, su vaniliniu kremu viduje.

Minkštos ir purios tešlos pyragėlis su kreminiu įdaru išpopuliarėjo gana greitai. Šiandien kasdien pagaminama apie 1,123 TWINKIES pyragėlių per minutę. Šie pyragėliai priklauso gerai žinomam HOSTESS prekės ženklui, kuris šiandien savo gerbėjams siūlo daug įvairių produktų – pradedant duona, baigiant sausais pusryčiais ir kitokiais skanėstais.

Pyragėlių skonių pasirinkimas

Nors pirmieji TWINKIES buvo bananiniai su vaniliniu įdaru, šiandien jų turime labai daug ir įvairių rūšių. Vien Candy POP parduotuvėse gali rinktis klasikinius, su miško uogomis, šokoladinio pyrago ar šokolado ir mėtų skonio pyragėlius. Taip pat turime limited edition TWINKIES su JAV spalvų pabarstukais tešloje.

Tiek TWINKIES pyragėlius, tiek kitus mėgstamus Candy POP skanėstus gali užsisakyti internetu. Ar gali būti patogiau? Pirkti online verta, nes ne tik sutaupysi daug laiko, bet ir rasi patį didžiausią pasirinkimą. Beje, el. parduotuvės pirkėjams siūlome ne vieną specialią akciją, todėl saldumynų įsigysi geresne kaina. Skubėk krauti pirkinių krepšelį ir mėgautis naujais skoniais!