WELCH'S

Welch’s yra garsus amerikiečių prekės ženklas, visų pirma žinomas dėl savo sulčių, uogienių ir vaisių užkandžių. Tačiau taip pat siūlo įvairius saldainius, ypač vaisių užkandžius ir guminukus.

Welch’s vaisių užkandžiai yra vieni populiariausių šio prekės ženklo saldainių. Šie vaisių užkandžiai yra įvairių formų, dydžių ir skonių, dažnai įkvėpti tikrų vaisių, tokių kaip vynuogės, braškės, apelsinai ir kt. Paprastai jie gaminami iš tikrų vaisių tyrės ir vaisių sulčių, todėl turi natūralų vaisių skonį.

Welch’s saldainiai garsėja tuo, kad juose naudojami aukštos kokybės ingredientai, įskaitant tikrą vaisių tyrę, vaisių sultis ir natūralius aromatus. Šis prekės ženklas teikia pirmenybę natūralių ingredientų naudojimui ir, kai tik įmanoma, vengia dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir konservantų.

Šie saldainiai, ypač vaisių užkandžiai, dažnai parduodami kaip sveikesnė tradicinių saldainių alternatyva. Jie dažnai reklamuojami kaip neriebūs, be glitimo ir be konservantų, todėl tėvai, ieškantys sveikų užkandžių savo vaikams, dažnai renkasi būtent juos!