Ramenai

Mėgsti aštriau? O galbūt net nesupranti, kaip galima valgyti maistą, kuris nebūtų aštrus ir bent šiek tiek ekstremalus? Tokiu atveju toliau gali nesidairyti, nes Candy POP tau gali pasiūlyti pačių įvairiausių aštrių makaronų. Daugiausiai čia bus aštrūs azijietiški ramen makaronai Samyang. Šis prekės ženklas būtent ir yra populiarus, nes pavaro su receptais, kurie verčia iš kėdės ir yra skirti ne silpnų nervų valgytojams.

Ar priimsi aštrių makaronų iššukį?
Gali net su draugais ar šeima pasidaryti challenge – kuris suvalgys makaronus neparodydamas, jog yra, nu, baisiai aštru. Kas laimi, tas gali vadintis aštraus maisto karaliumi arba karaliene. Jeigu įveikimui reikės pauzės, bent jau prisijuoksi ir potyriai bus neužmirštami!
Šioje kategorijoje esantys makaronai yra ir aštrūs, ir skanūs. Prekės puslapyje galėsi rasti daugiau informacijos apie sudėtį, tad nebus sunku rasti labiausiai patinkantį skonį bei tuos ramenus pirkti online. Kai kada prekėms taikomos ir įvairios akcijos.

Nepraleisk nuolaidų ir akcijų
Pasinaudok ypatingais pasiūlymais bei pirk pigiau, kai matai specialų nuolaidos ženklą. Kaip žinoti, kada vyks išpardavimas ir kada kainos būna geriausios? Siūlom tau sekti mus per socialinius tinklus arba tapti naujienlaiškio prenumeratoriumi(-e). Taip būsi tarp pirmųjų, kurie sužinos apie akcijas bei nuolaidas, o pirmam apsipirkimui gausi nuolaidą.
Valgant ramenus, nepriklausomai nuo to, kokie jie aštrūs, reikia šliurpti, tad rodyk pasimėgavimą net ir tada, kai rodos, kad iš dubens ragauji tikrą liepsną!