Azijos produktai

Rodoma 1–24 iš 121

Koks Žemynas garsėja pačiais įdomiausiais ir netikėčiausiais skoniais? Taip, tai Azija! Keistesnių, egzotiškesnių saldumynų tikrai nerasi niekur kitur. O tam, kad išbandytum kažką naujo, nereikės keliauti tūkstančių kilometrų. Candy POP skonio meistrai atrinko geriausius „perliukus“ ir pasirūpino, kad jų galėtum užsisakyti tiesiai į namus internetu.

Azijietiški gardėsiai nustebins net ir visko ragavusį smaližių. Purūs pyragėliai CACAO MOCHI tiesiog tirps burnoje, lazdeles POCKY norėsis triauškinti ir dieną, ir naktį, o kinietiškos kramtomos gumos stebins rūgštelės ir aitrumo deriniais. Be saldžių nuodėmių, galime pasiūlyti ir maisto bei gėrimų iš Azijos. Tai populiarieji japoniški ramenai – tokie, kokių nerasi jokiame kitame prekybos centre! O atsigaivinti siūlome ragaujant įvairių skonių gazuotą vandenį DRAGONBALL Z VEGITO arba gazuotus gėrimus SANGARIA.

Kodėl verta išbandyti produktus iš Azijos šalių?

Azijos produktai – tai tarsi kelionė po neatrastus kraštus per jų skonį ir tradicijas. Jais džiaugsis ir eksperimentuoti mėgstantys jaunieji smaližiai, ir jau suaugę skonio gurmanai. Šių prekių gali įsigyti ne tik fizinėse parduotuvėse, bet ir užsisakyti internetu. Jei nori likti nustebintas, išbandyk Candy POP HELLO ASIA MYSTERY BOX. Į šią dėžutę sudėjome geriausias savo prekes iš Japonijos, Taivano, Indonezijos ir kitų rytų kraštų!

Pirkti online verta todėl, kad čia rasi didžiausią asortimentą, o prekes išsirinksi nė neišėjęs iš namų! Beje, el. parduotuvėje nuolat skelbiame akcijas ir išpardavimus, todėl mėgstamų skanėstų įsigysi geresne kaina.