Azijietiški gėrimai

Rodoma 1–24 iš 40

Azijietiški gėrimai iš Candy POP – tikra egzotika. Jokių kitų užsienio šalių gamintojai nesukuria tokių įdomių ir egzotiškų skonių bei atsigaivinimo patirčių. RAMUNE ir SANGARIA – garsiausi Japonijos gėrimai, kurie yra ir mūsų lentynose.

Jeigu ieškai labiausiai crazy ir nurautų limonadų iš užsienio, faktas, kad esi ten, kur ir reikia. Kiekviena prekė turi savo puslapį, kuriame rasi daugiau aktualios ir naudingos informacijos, padėsiančios tau pasirinkti internetu. Jeigu kažkuris limonadas ar gaivieji gazuoti gėrimai atrodo cool, drąsiai dėk jį į savo krepšelį ir susikrovęs viską, ko norisi, pateik užsakymą. Mūsų komanda pasistengs, kad prekės tave pasiektų kuo greičiau.

Be to, stebėk prekių katalogą dėl to, ar nevyksta akcijos, išpardavimai. Jų metu kainos gali būti gerokai mažesnės, tad tau pavyktų sutaupyti. Azijietiškus gėrimus kiek pigiau gali įsigyti ir jeigu tampi naujienlaiškio prenumeratoriumi. Tada pirmajam tavo užsakymui suteiksim 10 % nuolaidą.

Įdomieji azijietiški limonadai

Vienas įdomiausių produktų iš viso mūsų line-up’o yra RAMUNE azijietiški gėrimai. Vien ir išskirtinė buteliukų forma įrodo, kad šie, geriami skanėstai yra verti tavo dėmesio. Daugumą RAMUNE buteliukų reikia atidaryti specialiu būdu tam, kad išgautum geriausią skonį ir nepritaškytum gėrimo visur. Matai, japonai seniai seniai išrado tokią įdomią technologiją. Kūrybingų sprendimų visada pilni gamintojai pastebėjo, kad gėrimas ilgai išlieka gazuotas, jeigu į jį įstumi marmurinį rutuliuką. Tad ir praėjus daugiau nei 130 metų nuo RAMUNE gamybos pradžios, šie skanūs gazuoti gėrimai ir toliau gaminami su rutuliuku, kurį reikia įstumti į gėrimą prieš mėgaujantis.

Nepamiršk ir to, kad daugumą azijietiškų limonadų ir kitų populiarių prekių gali pamatyti ir gyvai, jeigu tik atvyksi į bet kurią fizinę Candy POP parduotuvę, kurios yra: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.