Azijietiški saldumynai

Rodoma 1–24 iš 41

Anime, K-Pop, Manga komiksai, JDM, sushiai… Kiek daug gėrio pasauliui davė Azijos šalys. Ne išimtis ir jų saldumynai bei skanėstai. Candy POP internetinė parduotuvė yra viena iš nedaugelio vietų, kur parduodami azijietiški saldumynai, šokoladukai, gėrimai ir kiti skanėstai. Iš tolimų kraštų atvežti gardėsiai iš karto krenta į akis dėl tikrai spalvingų pakuočių. Tačiau vos paragavus pasidaro aišku, kad japonai, korėjiečiai ir kitų šalių gamintojai turi tą know-how, kaip pagaminti išskirtinį produktą.

Azijietiški saldumynai, kuriuos rasi pas mus

Siūlome tau: Pocky, Meito, Hello Panda ir daugybę kitų saldumynų, tiesiai iš Azijos!

Pirkti online šiuos skanumynus tau bus tikrai patogu. Įsidėk patikusias prekes į krepšelį, pasirink patogiausią apmokėjimo bei pristatymo metodą ir gauk savo užsakymą!
Azijietiški gėrimai

Gazuoti gėrimai ir limonadai yra vienas iš dalykų, kas kai kuriose Azijos šalyse smaguriams rautų stogą. Vietiniai gamintojai gali paimti du ar daugiau pačių egzotiškiausių ir tarpusavyje menkai susijusių ingredientų bei iš jų pagaminti skanų limonadą.

RAMUNE, Sangaria ir kiti gamintojai siūlo priartėti prie tikros egzotikos ir paragauti vietinių gėrimų. Vienas populiariausių skonių Japonijoje – melionai. Minkšto ir lengvo saldumo melionų skonio azijietiškų gėrimų netrūksta ir pas mus.

Pavyzdžiui, RAMUNE siūlo visame pasaulyje mėgstamus – apelsinų ar mėlynių limonadus, Japonijoje dievinamą melionų skonį. Kaip ir klasika, jo? Bet ar išdrįsi išmėginti gazuotą jogurto skonio RAMUNE? Apskritai tai rekomenduojame išbandyti visus azijietiškus limonadus. Na, arba dėk į krepšį tą, kuris labiausiai patinka. Visi jie savotiškai geri!

Azijietiški skanėstai

Tam, kad prie gėrimo visada būtų ir užkandis ar skanūs kąsneliai, siūlom tau ir daug skirtingų saldumynų ir užkandžių, kurie atvežti iš Azijos šalių.

Internetu lengva pamatyti, kad tenykščiai azijietiški saldumynai gerokai skiriasi nuo paprastų sausainių ar kąsnelių, kuriuos rasi virtuvės stalčiuje namuose ar pas močiutę prie stalo. Pavyzdžiui, iš Taivano atvykstantis Mochi Roll pyragėliai daug kam atrodo, kaip kažkas WOW. Na ir iš tiesų, kai sužinai, jog šie skanėstai būna: Mangų ir pieno, žalios arbatos ir raudonųjų pupelių ar kitų egzotiškų skonių – smalsumas ima viršų. Ieškantiems tikros egzotikos negalima jų nepabandyti.

Didelio dėmesio iš pirkėjų dažnai sulaukia ir sausainiai EVERY BURGER iš Japonijos. Nors jie atrodo kaip mini mėsainiukai, tačiau tai yra patys tikriausi, skanūs ir saldūs sausainukai su kakavos pertepimu.

Drąsiai pasidairyk po prekių katalogą šioje kategorijoje. Ir gal nori lažybų? Jeigu čia rasi skonį, apie kurį niekada nebuvai girdėjęs – įsidėsi jį į krepšelį! Ką manai?