Dovanos

Ieškai tobulos dovanos dėl saldumynų išprotėjusiam smaližiui? Laukia draugų gimtadienis ir nori išlikti originalus? Candy POP turime ne vieną puikią dovanos idėją, kuri padės tinkamai pasiruošti šventei ir išsiskirti pačiu smagiausiu, skaniausiu būdu! Dalinamės 5 dovanų variantais, kuriuos gali išrinkti mūsų el. parduotuvėje ir užsisakyti internetu.

Platus dovanų pasirinkimas įvairioms progoms

Candy POP dovanų dėžutės. Jei ieškai saldžios dovanos, tikram skanėstų gurmanui gali padovanoti CANDY POP MYSTERY BOX. Kas jos viduje – nežino niekas, todėl pamatyti dėžutės turinį bus įdomu ir tau pačiam! Paslaptingosios dėžutės stebina tuo, kad jose atrinkti įdomiausi ir naujausi saldumynai, apie kuriuos dar nebūsi girdėjęs. Tokia dovana patiks ne tik vaikams, bet ir paaugliams ar suaugusiems, kurie mėgsta išskirtinius skonius ir drąsius eksperimentus. CANDY POP MYSTERY BOX rasi egzotinio skonio gėrimą, neregėtą užkandį, Candy POP guminukų indelį ir daugyyybę įvairių saldumynų iš JAV, Azijos ir Europos. Jei norisi kažko įdomaus, gali išbandyti temines dėžutes. Pavyzdžiui, Azijos skonių gerbėjui tiks HELLO ASIA MYSTERY BOX, prisiekusiam geimeriui – ALL-NIGHTER MYSTERY BOX, o jei draugas negali išgyventi be rūgščių guminukų, jam tikrai patiks XTRA SOUR MYSTERY BOX. Jei tiksliai žinai, ką mėgsta tavo draugai, dovanų dėžutę sukurti gali ir pats. Tiesiog užsisakyk gardėsių ir šventišką Candy POP dėžutę, į kurią viską supakuosi. Atrodys puikiai, o draugui parodysi, kaip gerai žinai jo skonį!

Dovanų kuponas

Candy POP dovanų čekis. Žmogus, kuriam ieškai dovanos, yra tikras Candy POP fanas? Nesuk galvos ir nupirk jam mūsų dovanų kuponą! Tai bus geriausia dovana, nes jis galės prisikrauti krūvą mėgstamų skanumynų ar išbandyti tai, apie ką svajojo jau seniai. Viskas labai paprasta – išsirink 15, 30 ar 50 eurų vertės el. parduotuvės kuponą, o mes tau jį atsiųsime el. paštu, kad jį galėtum persiųsti ar atsispausdinti ir įteikti gyvai!

Didžiausiems gerbėjamas

Candy POP drabužiai. Manei, kad mūsų el. parduotuvėje rasi tik įdomių saldumynų? Patikėk, mes galime pasiūlyti kur kas daugiau! Puiki dovana stilingam draugui – firminiai Candy POP marškinėliai, patogus ir tvarus Tote Bag ar linksmos kojinės, kurios derės su bet kokiais sportbačiais. Taip pat turime ir kepurių, džemperių bei kitų drabužių ar aksesuarų. Belieka užsukti ir išrinkti!

Candy POP atributika. Puiki dovana arba priedas prie jos – smagūs Candy POP suvenyrai. Tai lipdukų rinkinys ar specialus ženkliukas, kurį vertins patys ištikimiausi #TeamCandyPOP fanai.

Pinjata šventėms

Pinjata. Asiliuką įkūnijusi, įkvėpta Amerikos ir Meksikos tradicijų, ryški pinjata ne tik papuoš šventę, bet ir pradžiugins visus svečius. Tai puiki dovana, jei rengi vakarėlį-siurprizą ar nori sukurti smagią šventės atmosferą. Asiliuko viduje – patys populiariausi, geriausi ar įdomiausi skanumynai, kurių norės visi!

Pirkti dar nebuvo taip paprasta!

Nepamiršk, kad visas dovanas gali užsakyti internetu, mūsų el. parduotuvėje. Čia ne tik rasi patį didžiausią dovanų pasirinkimą, bet ir galėsi ieškoti specialių akcijų, išpardavimų. Pirkti online apsimoka, nes tai padarysi greičiau, patogiau ir pačia geriausia kaina!