Rūgštūs saldumynai

Rodoma 1–24 iš 68

Kas yra pats spalvingiausias, žaismingiausias ir linksmiausias skanėstas pasaulyje? GUMINUKAI! Juos mėgsta ir vaikai, ir suaugusieji, o smagių kirmėliukų ar meškiukų rastum net didžiausio paniurėlio kišenėje. Guminukų pakelis kaipmat pakels nuotaiką, o ragauti įvairias rūšis ir formas gali tapti puikiu vakaro su draugais užsiėmimu. Jei esi tikras guminukų fanas, tarp tavo favoritų tikrai rikiuojasi rūgštūs guminukai. Šis, liežuvį traukiantis, akis primerkti verčiantis saldumynas užkariavo viso pasaulio smaližių širdis ir ne tik!

Rūgštūs saldumynai mūsų asortimente

Ne veltui Candy POP yra tikra saldumynų karalystė. Čia rasi ne vieną rūšį įdomių, nematytų rūgščių guminukų, kurių nerasi niekur kitur! Turime ir lengvos, maloniai liežuvį sutraukiančios rūgštelės, ir tokių rūgščių skanėstų, su kuriais galėsi dalyvauti įvairiuose challeng‘uose. Čiupk Warheads, Brain Blasterz, Brain Licker ar kitų rūgščiųjų saldumynų, o mes palinkėsime didžiausios sėkmės išsilaikyti nesusiraukus!

Na, o mūsų smaližiai itin pamėgę rūgščiuosius SOUR PATCH KIDS guminukus, kurių asortimente turime įvairių skonių ir rūšių. Tai visame pasaulyje gerai žinomas JAV guminukų gamintojas, kuris nepaliauja stebinti smagiomis žmogučių formomis ir skirtingais rūgštumo lygiu savo skanėstuose. Keletas įdomių faktų apie SOUR PATCH KIDS:

  • Prekės ženklas beveik kasmet pristato po naują skonį. Jei esi išprotėjęs dėl rūgščių guminukų ir pagalvojus apie juos jau kaupiasi seilė burnoje, su SOUR PATCH KIDS niekada neteks nuobodžiauti. O mes pasirūpinsim, kad visi geriausi nauji skoniai atsidurtų Candy POP parduotuvėse!
  • SOUR PATCH KIDS turi savo video žaidimą, kuris vadinasi „World Gone Sour“. Susidomėjai? Keliauk atsisiųsti ir nepamiršk užsisakyti mėgstamiausio skonio rūgščių guminukų!
  • Mėgsti paeksperimentuoti skoniais? Tau patiks SOUR PATCH KIDS (EXTREME) – ypatingai rūgštūs guminukai, kurie gali net išspausti ašarą. Metam tau iššūkį išbandyti!

Dar vienas populiarus prekės ženklas – „Haribo“. Nuo jo prasidėjo visa guminukų istorija, o mūsų el. parduotuvėje rasi ne vieną įdomią rūgščių guminukų versiją. Tai guminukai juostelės, guminukai spagečiai ar guminukai-pagaliukai. Kurią nori išbandyti šiandien?

Kodėl verta rinktis internetinę parduotuvę?

Kam eiti į parduotuvę, jei visi mėgstami skanėstai gali tave pasiekti tiesiai į namus? Pirk online ir rinkis iš itin plataus saldumynų asortimento. Internetu tavęs laukia ne tik platesnis pasirinkimas, bet ir mūsų naujienos ar specialios akcijos, tad saldumynų įsigysi geresne kaina.