Veganiški guminukai

Neįsivaizduoji savaitgalio vakaro ar Netflix‘o maratono be krūvos spalvingų, žaismingų, rūgščių, saldžių ar net aitrių guminukų? Mes irgi! Todėl didelį šių skanėstų pasirinkimą siūlome visiems be išimties! Jei esi veganas ir nori ekologiškų, augalinės kilmės guminukų – Candy POP yra būtent ta vieta, kur jų rasi pačių įvairiausių skonių. Braškė, apelsinas, arbūzai, citrinos – you name it.

Veganiški guminukai ne tik augaliniai ar tinkantys vegetarams bei veganams, bet ir ekologiški. Tokiu gardžiu kąsneliu norės pasilepinti ne tik vaikai, bet suaugusieji, kurie ieško sveikesnės saldumynų alternatyvos.

Veganiški guminukai mūsų asortimente

Candy POP – tai tikras saldumynų rojus, o mūsų misija yra atvežti tau visus pasaulio skonius, kurių neparagautum niekur kitur. Čia gali įsigyti ir išragauti pačių įdomiausių ir netikėčiausių skonių veganiškų guminukų. Tai tikra klasika tapę guminukai-suktinukai TWIZZLERS, kurie yra universalus, mažai riebalų turintis saldumynas. Jais galėsi ne tik mėgautis juosteles krimsdamas vieną po kitos, bet ir panaudoti kaip šiaudelį mėgstamiems gėrimams gerti. Puiki idėja vakarėliui, ar ne?

Tarp populiariausių rasi ir legendinius guminukai SOUR PATCH. Smagių formų, kurios ypač patiks vaikams, padengti rūgštele, pro kurią prasikasęs pajusi dievišką saldumą. Atsargiai – guminukai tokie geri, kad gali išsivystyti priklausomybė!

Jei nežinai, kokia šiandien tavo nuotaika ir negali išsirinkti vieno skonio, čiupk veganiškų guminukų ROLL-UPS! Juostelės yra įvairių tropinių vaisių skonio, kurios burnoje sukels tikrą sprogimą! Tokiais guminukais gali drąsiai dalintis ir su draugais, nes toks vaisių mix‘as patiks kiekvienam.

Apsipirk internetu

Laisvalaikį skirk žaidimams ar laikui su draugais, o ne lakstymui po parduotuves. Ypač, kai žinai, kad visų mėgstamų Candy POP saldumynų gali užsisakyti internetu. Pirkti online apsimoka, nes sutaupysi ne tik laiko, bet ir pinigų. Čia rasi geriausių pasiūlymų ir akcijų, o užsiprenumeravęs naujienlaiškį gausi nuolaidą pirmam apsipirkimui. Skubėk krauti mėgstamiausius gardumynus į krepšelį ir organizuoti filmų ar žaidimų vakarą. Mes pasirūpinsime, kad visi skanėstai tave pasiektų greitai ir patogiai!