Šokoladiniai pyragėliai

Rodomi visi 2 rezultatai

Tobulas popietės desertas? O gal tikra vakarėlio žvaigždė, kurią nuo stalo išgraibstys kaipmat? Tai šokoladiniai pyragėliai! Candy POP smaližiai-profesionalai rūpinasi, kad tave pasiektų patys gardžiausi ir populiariausi skanėstai iš viso pasaulio, kurių nerasi niekur kitur.

Viso pasaulio skoniai vienoje vietoje

Minkšti, purūs, sodraus šokolado skonio, su įdaru – sukurti dalintis, bet tokie gardūs, kad norisi valgyti vienus ir pasislėpus… Tokie šokoladiniai pyragėliai gali tapti puikiu desertu su arbatos ar kavos puodeliu arba pačiu geriausiu užkandžiu išsiruošus į kelionę. Nori nustebinti draugą? Padovanok jam dėžutę šokoladinių pyragėlių ir jo nuotaika praskaidrės iškart!

Candy POP parduotuvėje rasi įvairių prekės ženklų ir skonių šokoladinių pyragėlių. Patys populiariausi – TWINKIES. Jų turime šokoladinio pyrago skonio ar šokolado ir mėtų skonio. TWINKIES buvo sukurti dar 1930 metais, JAV, Ilinojaus valstijoje. Minkštos ir purios tešlos pyragėlis su kreminiu įdaru išpopuliarėjo gana greitai. Šiandien kasdien pagaminama apie 1,123 TWINKIES pyragėlių per minutę. JAV pamėgti pyragėliai gali būti įvairių skonių, tačiau neabejotinai vieni geriausių – šokoladiniai.

Išskirtiniai pyragėliai

Jei norisi įdomesnės šokoladinio pyragėlio variacijos, gali išbandyti skanėstą iš Azijos – CACAO MOCHI. Mochi – tai minkštas „sticky rice“ pyragėlis, kuris yra tradicinis japonų desertas, laikomas vienu geriausių Azijos desertų. Šis pyragėlis išsiskiria tuo, kad yra drėgnas, labai geros konsistencijos, todėl jį valgydamas gali išbandyti įdomesnę šokoladinio pyragėlio variaciją. CACAO MOCHI pyragėlis yra iš lipnių ryžių, o viduje slepiasi sodraus šokolado įdaras, kuris kaipmat ištirps burnoje. Pyragėliai gaminami naudojant kokybiškus ingredientus. Kakavos milteliai ir šviežia grietinėlė padeda sukurti itin švelnų, aksominės tekstūros įdarą. Tai puikus desertas, jei nori nustebinti draugus kitokiais skoniais ar pats išmėginti kažką naujo.

Šokoladinių pyragėlių ir kitų saldžių prekių gali įsigyti ne tik fizinėse parduotuvėse, bet ir užsisakyti internetu.
Pirkti online verta todėl, kad čia rasi didžiausią asortimentą, o prekes išsirinksi nė neišėjęs iš namų! Beje, el. parduotuvėje nuolat skelbiame akcijas ir išpardavimus, todėl mėgstamų skanėstų įsigysi geresne kaina.