Saldumynai be cukraus

Saldumynai – tai daugiau nei skanėstas! Juos ragaudamas gali save palepinti, pakelti nuotaiką, dovanodamas saldumynus parodyti dėmesį kitam. Jei negali atsispirti gardžiam kąsneliui, bet nori nepadauginti cukraus, mes turime išeitį. Tai – saldumynai be cukraus. Tokie pat gardūs, tokie pat smagūs, tačiau tiks net ir didžiausiam sveikuoliui.
Trumpai apie saldumynus be cukraus
Atsisakyti cukraus, tačiau ne skanumynų – misija įmanoma! Be cukraus skonį galima išgauti natūraliais saldikliais, vaisiais, sirupais. Jis niekuo nenusileis įprastiems skanėstams, todėl kiekvienas galės džiaugtis mėgstamais saldėsiais.

Saldumynai be cukraus puikiai tiks ne tik sveikuoliams, bet ir negalintiems vartoti cukraus. Pavyzdžiui, sergantiems diabetu. Candy POP internetinėje parduotuvėje turime ne vieną saldumyną be cukraus. Tai įvairūs guminukai, ledinukai, guma ar kiti saldainiai. Ypač populiarūs mūsų guminukai su vitaminais MIS. Skanūs, be cukraus ir dar tikra vitaminų bomba!
Kokius produktus rinktis?
Šaltuoju metu į kišenę įsimesk guminukų MIMS (IMMUNE SUPPORT). Jie padės sustiprinti imuninę sistemą ir nesirgti. Vaikų mėgstamiausi – MIMS (KIDS). Jei mažieji užsispyrę ir nenori gerti nuobodžių beskonių vitaminų, tai geriausia išeitis. Juose yra visi svarbiausi vitaminai – vitaminas C, vitaminas D ir cinkas. Tobulas trio sveikam mažojo organizmui! O braškių ir apelsinų skonių deriniui neatsispirs nei vaikai, nei suaugusieji.

Turime ir kai ką moterims – guminukus-vitaminus grožiui. Be cukraus, su kolagenu ir vitaminų kompleksu nagams, odai, plaukams. Ne tik nenuodėmingas užkandis, bet ir tikras grožio eliksyras!

Saldumynų be cukraus ir kitų Candy POP skanėstų gali įsigyti pačiu patogiausiu būdu – internetu. Pirk online ir čia rasi didžiausią įvairių saldainių pasirinkimą. Nuolat skelbiame akcijas ir organizuojame išpardavimus smaližiams. Užsuk ir mėgstamų prekių įsigyk itin gera kaina!