Oreo sausainiai

Rodomi visi 14 rezultatai

Jei tave naktį pažadintų ir lieptų staigiai pasakyti, kokie sausainiai patys mėgstamiausi? Garantuojame, kad daugelis atsakytų, jog tai legendiniai OREO! Ir nenuostabu – šis gamintojas tiesiog nenustoja stebinti įdomiais skoniais ir jų variacijomis. OREO tinka ir prie pusryčių arbatos, ir organizuojant geimerių vakarėlį, ir einant į svečius. O smagiausia, kad pasirinkimo tiek, jog skanėstas niekada nenusibos. Baltas, juodas šokoladas, šokolado gabaliukai, ledų skonis, sausainiai, pagaliukai, pyragėliai – sąrašui nėra ribų.

OREO atsiradimo istorija

Žymieji sausainiai atsirado 1912 metais, tačiau pati dviejų sausainių ir įdaro idėja nebuvo nauja. Gamintojus inspiravo tuo metu populiarūs HYDROX sausainiai, kurie buvo pagaminti panašiu principu. Visgi OREO greitai pranoko savo konkurentus, o su laiku prekės ženklas pristatė ir įdomių tradicinių OREO sausainių variacijų bei naujų saldumynų, kurie taip pat sulaukdavo milžiniško populiarumo.

Įdomu tai, kad OREO sausainiai pardavinėjami daugiau nei 100 šalių, o per metus pagaminamų OREO sausainių skaičius galėtų apsupti Žemę penkis kartus. Pagaminti vieną OREO sausainį truktų nei daug, nei mažai – apie dvi valandas. O kiek vidutiniškai trunki suvalgyti vieną sausainį? Dažnas turbūt jį įveikia vos per dvi sekundes…

Kaip valgyti OREO?

Keistas klausimas – kaip valgyti sausainį… Nors atrodo paprasta, iš tiesų su OREO sausainiais galima nuveikti daugiau, nei įsivaizduotum. Vieni sausainį gali sušlamti vienu kąsniu, o kiti lėtai, pasimėgaudami. Pavyzdžiui, pirma suvalgydami vieną sausainio pusę, po to lėtai nulaižydami kremą, o tada įveikdami ir likusį sausainį. Ypač populiaru sausainį mirkyti į pieną ir juo užsigerti.

OREO sausainiai yra toks universalus skanėstas, kad jį galima maišyti ir su kitais desertais. Pavyzdžiui, jais gali pagardinti ledus, sausainiais puošti varškės pyragą ar mėgstamą šokoladinį tortą. Kai kurie OREO sausainius įmaišo į pieniškus kokteilius. O kokį originaliausią desertą su OREO esi išradęs tu?

OREO sausainiai mūsų asortimente

Mėgstame lepinti ištikimus smaližius, todėl rūpinamės, kad Candy POP rastum naujus, neragautus OREO skanėstus. Tai sausainiai OREO (ICE CREAM BLUEBERRY), vanilės ar šokolado skonio vafliai OREO WAFER ROLL, riešutų sviesto ir šokolado skonio sausainiai ar visų pamėgti OREO MINI.

Nori išbandyti dar neragautų OREO sausainių? Jų gali nusipirkti Candy POP internetinėje parduotuvėje! Pirkti online apsimoka, nes čia rasi patį didžiausią skanėstų pasirinkimą. Be to, čia tavęs laukia daug išpardavimų ir akcijų, todėl saldumynai kainuos pigiau. Nekelk kojos iš namų – užsisakyk online ir lauk, kol tavo mėgstamiausios prekės atkeliaus tiesiai į namus!