Reese's

Rodomi visi 11 rezultatai

Tai ir saldumynas, ir ingredientas, be kurio nepagamintum daugelio skaniausių saldumynų pasaulyje. Kas? Vienareikšmiškai – ŠOKOLADAS! Dėl jo pamišę ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Nėra geresnės lauktuvės, geresnio deserto prie kavos ar geresnio būdo pakelti sau nuotaiką. Ypač, jei šokoladas yra ne bet koks, o REES‘ES. Tai išskirtiniai, didelio populiarumo sulaukę skanėstai, kurie sujungė du bene mėgstamiausius skonius ir iš jų sukūrė tikrą bombą.

Norintiems pajusti tikrą JAV skonį

REESE’S laikomi JAV saldumynų etalonu, jie tinka ir patinka visiems. Gamintojai visus savo šokoladus ir iš šokolado pagamintus skanėstus jungia su riešutų sviestu ir kitais riešutų skoniais. Kiekvienas sutiks, kad tai nuodėmės vertas duetas.

Candy POP el. parduotuvėje rasi visus geriausius REESE’S skanėstus. Tai visų pamėgti šokoladiniai krepšeliai, batonėlis REESE’S STICK, sausi pusryčiai ar sūrūs pretzeliai, padengti sodriu riešutų sviesto kremu bei aplieti šokoladu. Viskas, ką siūlo šis gamintojas, tiks bet kokia proga – ir rengiant vakarėlį, ir filmų vakarą, ir norint tiesiog nuo visų pasislėpus sutriauškinti kokį nors saldų užkandį.

Visus REES‘ES šokoladus ir kitus mėgstamus Candy POP skanėstus gali užsisakyti internetu. Ar gali būti patogiau? Pirkti online verta, nes ne tik sutaupysi daug laiko, bet ir rasi patį didžiausią pasirinkimą. Beje, el. parduotuvės pirkėjams siūlome ne vieną specialią akciją, todėl saldumynų įsigysi geresne kaina. Tai tikras saldumynų rojus, kuris atkeliaus tiesiai į tavo namus!