Veganams

Candy POP rūpinasi visais smaližiais, nesvarbu koks tavo skonis ar mitybos įpročiai! Veganams ir vegetarams siūlome itin platų veganiškų saldumynų pasirinkimą. Visi skanėstai pagaminti tik iš augalinių, ne gyvūninės kilmės produktų. Tai reiškia, kad gali džiaugtis visiškai sveikais, saugiais ir ne ką mažiau gardžiais saldumynais!

Mūsų asortimente rasi:

Tarp mūsų veganiškų saldumynų – įvairių skonių kramtomi saldainiai AIRHEADS, guminukai TWIZZLERS ir daugelis kitų vegetariškų skanėstų. Tarp skonių įvairovės – rūgštus arbūzas, saldi braškė, gaivinanti citrina ar visų pamėgsta vyšnia. Belieka išsirinkti mėgstamiausią!

Kodėl verta pirkti veganiškus saldumynus internetu?

Tiek veganiškų saldumynų, tiek kitų Candy POP skanėstų gali įsigyti ne tik fizinėse parduotuvėse, bet ir internetu. Tai padarysi greitai, patogiai, nė nekeldamas kojos iš namų. Pirkti online verta ne tik dėl patogumo – čia rasi patį didžiausią saldumynų pasirinkimą. Taip pat el. parduotuvėje nuolat skelbiame akcijas, išpardavimus, todėl prekių įsigysi bene geriausia kaina. Nori kažko naujo, egzotiško, nebandyto? O gal jau ilgą laiką negali gyventi be populiariausių Candy POP produktų? Jų visų gali užsisakyti internetu!