DONALD

Bendrovė Maple Leaf Gida Ltd, išimtinė prekės ženklo Donald Bubble Gum savininkė, savo gamykloje Turkijoje gamina legendinę kramtomąją gumą. Jų pagrindinis tikslas – perduoti jaunystės įspūdžius naujai kartai ir pasiūlyti tikros kramtomosios gumos skonį!

Daugelis žmonių prisimena ar žino legendinę kramtomąją gumą Donald, kai kurie net prisimena jos skonį ir aromatą, o šiuolaikinė karta, kuri nematė šios nuostabios kramtomosios gumos gyvai, vis tiek kažką apie ją girdėjo iš vyresniųjų. Daugelis yra matę šios kramtomosios gumos komiksų intarpus, 90-aisiais. Šios komiksų ištraukos buvo kolekcionuojamos.

R. Markus 1948 m. Robertas ir jo brolis įsteigė pirmąją kramtomosios gumos gamybos įmonę, tiesiog savo gyvenamojoje vietoje Amsterdame , naudodami savos gamybos medinę mašiną, skirtą gumos masei, gumai, sirupui ir cukraus pudrai maišyti, įgavo naują formą – kramtomąją gumą. Kaip ir turėtų būti kiekviename naujame versle, broliai Markusai dirbo dieną ir naktį, gamindami gumą. Naujam produktui įdiegti reikėjo daug laiko. Jau 1956 m. Maple Leaf turėjo savo gamyklą. 1966 m. pasirodė garsieji Donald ML, kurie buvo gaminami iki pat devintojo dešimtmečio pabaigos ir kuriuos pamėgo daugybė žmonių visame pasaulyje.