KOOL AID

Kool Aid yra mėgstamas gėrimų mišinys nuo pat 1920 m., kai buvo pirmą kartą pristatytas. Tai amerikietiška klasika, kuria mėgaujasi ištisos šeimos, ir ne veltui! Kool Aid – tai gaivus ir skanus būdas numalšinti troškulį karštą vasaros dieną arba suteikti skonio bet kokiai progai.

Produktas plačiai išpopuliarėjo dėl patogumo, prieinamumo ir skonių įvairovės. Šis miltelių pavidalo gėrimų mišinys yra įvairių skonių. Galime pasimėgauti tradiciniais vaisių skoniais – vyšnių, vynuogių ir apelsinų, arba unikalesniais, tokiais, kaip atogrąžų punšo ir citrinų su žaliosiomis citrinomis.

Norėdamas paruošti gėrimą, tiesiog sumaišyk miltelius su vandeniu ir cukrumi (gali pats nustatyti, kokio saldumo gėrimo nori!), kaip nurodyta ant pakuotės. Rezultatas – saldus ir aromatingas gėrimas, kurį galima patiekti šaltą arba net užšaldyti į ledus karštuoju metų laiku.

Vienas ikoniškiausių prekės ženklo aspektų yra jo talismanas – “Kool Aid Man”, didelis ąsočio formos personažas, kuris prasiveržia pro sienas, kad ištroškusiems žmonėms pristatytų gaivinančio gėrimo. Šis talismanas tapo mėgstamu prekės ženklo simboliu ir per daugelį metų buvo rodomas daugybėje reklaminių kampanijų ir televizijos reklamų.