LEMONHEAD

Rezultatų: 1

Lemonhead yra originalūs citrininiai saldainiai su saldžiarūgščiu apvalkalu. Ferrara išrastas saldainis gaminamas šaltuoju būdu, kai sluoksnis po sluoksnio dedamas cukrus ir kvapiosios medžiagos, kol saldainis tampa tobulo dydžio. Pirmą kartą mėgstamiausias geltonasis saldainis nuo saldainių medžio buvo nuraškytas 1962 m. ir nuo to laiko džiugina tiek saldžiarūgščio, tiek rūgštaus skonio mėgėjus.

Originalūs Lemonhead saldainiai žinomi dėl savo mažos, apvalios formos ir intensyvaus citrinų skonio. Saldainiai yra saldžiarūgščio skonio, kurį lemia cukraus ir citrinos rūgšties derinys. Paprastai saldainiai yra ryškiai geltonos spalvos, primenantys citriną.

Bėgant metams Ferrara Candy Company pristatė keletą kitų šių saldainių variantų, kad patenkintų skirtingus skonius ir pageidavimus. Kai kurie iš šių variantų yra šie: Applehead, Cherryhead, Grapehead, Orangehead, taip pat kramtomųjų saldainių linija Chewy Lemonhead ir kt.

Saldainius Lemonhead ir jų atmainas dažnai mėgsta įvairaus amžiaus žmonės, jų galima rasti saldainių parduotuvėse, prekybos centruose ir maisto prekių parduotuvėse visame pasaulyje.