PEPSI

Rezultatų: 1

Pepsi yra vienas žinomiausių ir plačiausiai vartojamų gazuotų gaiviųjų gėrimų pasaulyje, kurį gamina JAV tarptautinė maisto ir gėrimų korporacija PepsiCo, Inc. Gėrimas buvo sukurtas ir išvystytas XIX a. pabaigoje ir nuo to laiko tapo pasauliniu prekės ženklu, siūlančiu platų produktų asortimentą.

Pirmą kartą šį gėrimą kaip Brad’s Drink 1893 m. pristatė vaistininkas iš Šiaurės Karolinos (JAV) Calebas Bradhamas. Iš pradžių jis sukūrė šį gėrimą kaip virškinimą gerinančią ir energijos suteikiančią priemonę. 1898 m. pavadinimas buvo pakeistas į Pepsi-Cola, o 1961 m. sutrumpintas į Pepsi.

Bėgant metams Pepsi išplėtė savo produktų liniją, įtraukdama įvairius skonius ir variantus, įskaitant Diet, Max, Zero Sugar, Wild Cherry, Vanilla ir kt. Kiekvienas variantas pasižymi unikaliu skonio profiliu, kad atitiktų skirtingus vartotojų pageidavimus.

Šio gėrimo galima įsigyti daugiau nei 200 pasaulio šalių ir yra vienas iš pirmaujančių prekės ženklų gazuotų gaiviųjų gėrimų pramonėje. Ji aršiai konkuruoja su savo pagrindine konkurente Coca-Cola kolos rinkos segmente.

Pepsi garsėja savo kultinėmis reklamos kampanijomis ir rinkodaros iniciatyvomis. Per daugelį metų ji bendradarbiavo su daugeliu įžymybių ir įtakingų asmenų, rodydama juos reklamose ir reklaminėje medžiagoje. Viena garsiausių kampanijų – “Pepsi iššūkis”, kurios metu buvo atliekami akli skonio bandymai, lyginant gėrimą su konkurentais.

Kaip ir daugelis didelių korporacijų, PepsiCo stengiasi gerinti savo tvarumo praktiką ir mažinti poveikį aplinkai. Tai apima iniciatyvas, kuriomis siekiama mažinti vandens naudojimą, šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą ir skatinti perdirbimą.

Apskritai šio prekės ženklo gėrimai išlieka mėgstami visame pasaulyje ir žinomi dėl gaivaus skonio, plataus produktų asortimento ir įsimintinų rinkodaros kampanijų.