Azijos produktai

Rodoma 1–24 iš 116

Koks žemynas garsėja pačiais įdomiausiais ir netikėčiausiais skoniais? Taip, tai yra Azija! Keistesnių, egzotiškesnių saldumynų tikrai nerasi niekur kitur. O tam, kad išbandytum kažką naujo, net nereikės keliauti tūkstančių kilometrų. Candy POP skonio meistrai atrinko geriausius „perliukus“ ir pasirūpino, kad Azijos produktai atkeliautų pas tave tiesiai į namus, užsisakius internetu.

Azijietiški gardėsiai nustebins net ir visko ragavusį smaližių. Purūs pyragėliai CACAO MOCHI tiesiog tirps burnoje, biskvitines lazdeles POCKY norėsis triauškinti ir dieną, ir naktį, o kinietiškos kramtomos gumos stebins rūgštelės ir aitrumo deriniais. Be saldžių nuodėmių, taip pat galime pasiūlyti ir maisto bei gėrimų iš Azijos. Tai populiarieji ramenai SAMYANG – tokie, kokių nerasi jokiame kitame prekybos centre! O įveikus bliūdelį aštriųjų ramenų, atsigaivinti siūlome ragaujant įvairių skonių gazuotus gėrimus iš Japonijos Ramune arba SANGARIA, o gal tavo skoniui labiau priimtini korėjietiški gėrimai Chupa Chups? Ragauk ir rinkis mėgstamiausius Azijos šalių produktus!

Kodėl verta išbandyti produktus iš Azijos šalių?
Azijos produktai – tai tarsi kelionė po neatrastus kraštus per jų skonį ir tradicijas. Jais džiaugsis ir eksperimentuoti mėgstantys jaunieji smaližiai, ir jau suaugę skonio gurmanai. Šių prekių gali įsigyti ne tik fizinėse parduotuvėse, bet ir užsisakyti internetu. Jei nori likti nustebintas, išbandyk Candy POP HELLO ASIA MYSTERY BOX. Į šią dėžutę sudėjome geriausias savo prekes iš Japonijos, Taivano, Indonezijos ir kitų egzotiškų Rytų kraštų!

Pirkti online verta todėl, kad čia rasi didžiausią asortimentą, o prekes išsirinksi nė neišėjęs iš namų! Beje, el. parduotuvėje nuolat skelbiame akcijas ir išpardavimus, todėl mėgstamų skanėstų įsigysi dar geresne kaina. Tad nieko nelauk ir užsisakyk jau dabar!