AIRHEADS

Airheads yra gerai žinomas kramtomųjų saldainių prekės ženklas, kurį gamina Perfetti Van Melle – Italijos ir Nyderlandų bendrovė, garsėjanti konditerijos ir kramtomosios gumos gamyba. Pirmą kartą Airheads buvo pristatyti 1986 m. ir nuo to laiko tapo mėgstami saldainių entuziastų, ypač vaikų ir paauglių.

Airheads yra įvairių skonių, įskaitant tradicinius vaisių skonius, pavyzdžiui, vyšnių, arbūzų, mėlynųjų aviečių, braškių, apelsinų ir žaliųjų obuolių. Be to, yra egzotiškesnių ir unikalesnių skonių, pavyzdžiui, White Mystery, kuris yra neapibrėžto skonio, periodiškai besikeičiantis.

Airheads saldainiai pasižymi žaismingu ir spalvingu pakuotės dizainu, kuris patinka vaikams ir paaugliams. Taip pat būdingas bruožas, kad kramtant, šie saldainiai minkštėja, todėl jais lengva mėgautis. Paprastai šie saldainiai yra pailgo stačiakampio formos, supakuoti atskirai, todėl juos patogu užkandžiauti keliaujant. Taip pat yra ir kitų formų bei dydžių, pavyzdžiui, Bites ir Xtremes, kurie yra mažesni, kąsnio dydžio.

Rinkis labiausiai patinkantį skonį iš Candy POP siūlomo asortimento ir pasimėgauk gardžia akimirka!