BLUE DIAMOND

Blue Diamond Growers yra 1910 m. įkurtas Amerikos migdolų augintojų kooperatyvas, kurio pagrindinė būstinė yra Sakramente, Kalifornijoje. Tai viena didžiausių pasaulyje migdolų perdirbimo ir prekybos įmonių, kuri gerai žinoma dėl savo Blue Diamond prekės ženklo migdolų ir migdolų produktų.

Bendrovė atstovauja daugiau kaip 3 000 migdolų augintojų Kalifornijoje, kurie augina migdolus derlinguose valstijos regionuose, o migdolai parduodami tiek šalies viduje, tiek tarptautiniu mastu.

Blue Diamond garsėja savo inovacijomis migdolų perdirbimo ir produktų kūrimo srityje. Įmonė investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą, kad sukurtų naujus migdolų produktus ir patobulintų perdirbimo metodus. Taip pat, daug dėmesio skiria kokybės užtikrinimui ir maisto saugai. Įmonė laikosi griežtų kokybės kontrolės priemonių visame gamybos procese, siekdama užtikrinti, kad jos produktai atitiktų aukštus standartus. Taip pat ji yra įsipareigojusi laikytis tvarumo ir aplinkosaugos principų. Bendradarbiaudama su savo augintojais, siekia įgyvendinti tvaraus ūkininkavimo praktiką ir mažinti poveikį aplinkai.

Prekės ženklas pirmauja migdolų perdirbime ir prekyboje, turi gerą reputaciją dėl kokybės, naujovių ir tvarumo.

Kartais reikia ne tik užkandžio, bet ir patirties. Rinkis iš Bold Flavored arba Xtremes skonių. Nesvarbu, ar tai aštriojo Carolina Reaper pipiro skonis ar Habanero BBQ, turėsi užkandžių nuotykį, kuriuo galėsi pasigirti.