CENTER SHOCK

Seniau vaikai dėl Center Shock kramtomosios gumos eilėse prie kioskų stovėdavo… Dabar – kiti laikai… Gauti šį išskirtinį skanėstą paprasčiau ir patogiau. Tu gali jį pirkti online iš CandyPop. Pamatyk dėl ko ir tavo vyresni broliai ar sesės eidavo iš proto!

Kiek skonių turim? Nu baisiai, baisiai daug, žinok… Rūgštieji braškiniai ir obuoliniai, maloniai saldūs kolos skonio, paslaptingas mėlynas Mystery ar kažkuris kitas? Mes sakom, kad geriausia – užsipirkti visų po biškį ir kassyk išmėginti po naują skonį.

Jau ilgus metus šie skanėstai džiugina savo išskirtinumu. Rūgščiausio skonio guma sutrauks net žandus, o kolos ar vyšninis įdaras turėtų pradžiugint maloniu saldumu. Ši guma kainuoja tikrai nedaug. Tai jei ieškai kuo papildyt krepšelį, kad išnaudotum dovanų kuponą arba artėja gimtadienis draugo, pažįstamo ar brolio/sesės, stverk Center Shock gumas.

Metam tau iššūkį. Sukramtyk bet kurio skonio – braškių, obuolių, kolos, vyšnių ar kito – Center Shock gumą nesusiraukęs. Mes bandėm. Mums nepaėjo, bet gal tau bus kitaip?

Jeigu nori sužinoti geriausias kainas ir išskirtinius pasiūlymus, sek mus per FB, Insta arba TikTok!