CORIS

Jau daugiau nei 70 metų, nuo 1948m., Coris savo žaismingais ir skaniais saldainiais dovanoja šypsenas veiduose. Šis japonų prekės ženklas nėra įprastas saldumynų gamintojas; jo specializacija – kurti unikalius skanėstus, kurie žadina džiaugsmą ir vaizduotę, ypač vaikams ir šeimoms.

Įžengęs į Coris pasaulį, susidursi su daugybe gyvybingų pasiūlymų. Jų firminiai švilpiantys saldainiai ne tik saldūs, bet ir muzikalūs! Kiekvienas čiulptukas skleidžia nuostabią melodiją, todėl jie yra interaktyvus ir nepamirštamas skanėstas. Jautiesi kūrybingai? DIY saldainių rinkiniai “pasidaryk pats” leidžia išlaisvinti savo vidinį saldainių kūrėją ir suteikia begalę personalizuotų saldumynų formavimo galimybių.

Tačiau Coris tuo neapsiriboja. Jų saldainių skrynia perpildyta puikiais pasirinkimais kiekvieno skoniui. Nuo klasikinių žaismingų formų guminukų iki naujoviškų limonado skonio variantų – jų kramtomi skanėstai atitinka visus pageidavimus. Nori ko nors nostalgiško? Kietieji saldainiai, kuriuos galima įsigyti įvairių skonių ir formų, suduoda saldų smūgį su vaikystės prisiminimais. Mėgsti maloniai kramtyti? Griebk Coris Sonomanma kramtomąją gumą! Tik įspėjame, viena iš trijų pakelyje esančių gumų bus neįtikėtinai rūgšti!

Be linksmybių, Coris teikia pirmenybę kokybei. Jie naudoja aukštos kokybės sudedamąsias dalis ir laikosi griežtų gamybos standartų, kad kiekvienas skanėstas būtų skanus ir saugus. Nors jų saldainių daugiausia galima įsigyti Japonijoje, tačiau Candy POP pasirūpino, kad bent dalį šių skanumynų galėtum paragauti ir tu!