DR. SOUR

Kviečiame visus įspūdžių ieškotojus ir rūgščiųjų skonių mėgėjus! Jei trokšti saldainių, kurie sprogsta skoniu ir išjudina tavo skonio receptorius iki maksimumo, tuomet ieškok beprotiško saldainių pasaulio mokslininko – Dr. Sour. Prižadame, jis privers tave šypsotis (ir raukytis) iš susižavėjimo!

Prekės ženklo nuotykiai prasidėjo 2003 m., kai Felco, olandų saldainių bendrovės, turinčios talentą diegti naujoves, kūrybingi protai sukūrė Dr. Sour. Vedami noro mesti iššūkį status quo ir sudominti skonio receptorius, jie išleido į pasaulį pirmuosius rūgščius kūrinius. Jie nežinojo, kad netrukus sukels rūgštumo revoliuciją!

Įsivaizduok: elektrinantis rūgštelės pliūpsnis, kuris pažadina tavo pojūčius. Tai – Splash saldainių magija! Šie kąsnio dydžio  skysti saldainiai tiesiog sprogs burnoje savo tirpstančiais vaisių skoniais! O tiems, kurie trokšta ilgiau trunkančio rūgštaus pojūčio, atsakymas yra Roller saldainis!

Nesvarbu, ar esi patyręs rūgštumo veteranas, ar smalsus naujokas, Dr. Sour pasitiks tave išskėstomis rankomis (ir sučiauptomis lūpomis). Olandų kilmės inovacijos, intensyvaus skonio siekis, žaisminga dvasia ir įvairūs pasiūlymai – tai ne tik saldainiai, bet ir patirtis. Taigi griebk mėgstamiausią pašėlusio profesoriaus saldumyną ir atmink, kad kuo rūgštesnis nuotykis, tuo saldesni prisiminimai.