FRUIT BY THE FOOT

Rezultatų: 1

Jau daugiau nei 30 metų Fruit By The Foot savo žaisminga forma ir saldžiu vaisių skoniu džiugina vaikų (ir kai kurių suaugusiųjų) skonio receptorius. Šis plokščias guminukas, atitinkantis savo pavadinimą, išsitempia iki įspūdingo 3 pėdų ilgio!

1992 m. General Mills pradėjo prekiauti prekės ženklu Fruit By The Foot, kuris iš pradžių buvo tik dviejų skonių: braškių ir įvairių uogų (berry blast). Populiarumui augant, repertuaras išsiplėtė ir pasiūlė daugiau variantų, pavyzdžiui, Sour Blast, Tropical Berry. 2017 m. buvo pristatytas net riboto leidimo Mystery Flavor skonis. Nesvarbu, ar mėgsti klasikines uogas, ar trokšti ko nors drąsesnio, šio guminuko skonis patenkins tavo saldumynų troškimą.

Iš vaisių sulčių ir tyrės pagamintame guminuke jaučiamas vaisių skonis. Jame taip pat yra cukraus, kukurūzų sirupo ir želatinos. Nors tai nėra vitaminų ir mineralų šaltinis, tai populiarus saldumynas ar pietų dėžutės skanėstas.

Taigi, jei ieškai žaismingų ir gardžių guminukų šis produktas tau tikrai patiks. Tik nepamiršk, kad kartu su puikiu skoniu ateina ir didelė atsakomybė – įveikti visą 3 pėdų (beveik 1 metro) ilgio saldainį!).