KINDER

Kinder istorija prasideda 1968 m. mažame Albos miestelyje Italijoje. Čia Michele Ferrero sukūrė nuoširdžią idėją, kuri išaugo į šiandien žinomą prekės ženklą: sukurti produktą, kuriuo galėtų mėgautis vaikai. Taip gimė Kinder šokoladas.

Michele Ferrero įkvėpė itališka Velykų tradicija – vaikai ieškojo šokoladinio kiaušinio su staigmena viduje. Jis norėjo pasinaudoti šios idėjos teikiamu džiaugsmu ir paversti ją produktu, kuriuo būtų galima mėgautis kiekvieną metų dieną. Taip atsirado visiems puikiai pažįstamas ir mylimas Kinder Surprise kiaušinis!

Šis produktas atvėrė lavinamųjų žaislų, skatinančių vaikus ir tėvus žaisti kartu, pasaulį. Prekės ženklas bendradarbiauja su vaikų raidos ekspertais, kad sukurtų žaislus, kurie gali skatinti džiaugsmingą augimą per bendrų žaidimų su šeima ar draugais akimirkas.

Turėdamas šviesią praeitį, vedančią į dar šviesesnę ateitį, Kinder augo ir plėtėsi visame pasaulyje. Kiekvienais metais atsirasdavo vis daugiau naujovių, o kiekviena idėja buvo tokia pat stebuklinga kaip ir kita.

Šie produktai garsūs dėl savo aukštos kokybės ir griežtų saugos standartų. Ferrero įsipareigoja užtikrinti, kad visi jų produktai būtų pagaminti iš kokybiškų ir saugių ingredientų, atitinkančių tarptautinius maisto saugos reikalavimus.

Kinder produktai dažnai yra žinomi dėl savo unikalaus skonio, kuris yra puikus derinys tarp saldumo ir subtilumo. Įvairūs skonio variantai, tokių kaip pieninis šokoladas, riešutų kremas ir pieninis kremas, yra populiarūs tarp vartotojų visame pasaulyje.