KITKAT

Rezultatų: 1

KitKat yra populiarus šokoladu dengtas vaflinis batonėlis, kurį pirmą kartą 1935 m. Anglijoje pristatė Rowntree’s of York. Vėliau ,1988 m., įmonę įsigijo Nestlé. Nuo to laiko KitKat tapo vienu geriausiai parduodamų šokolado batonėlių visame pasaulyje. Jis yra žinomas dėl savo išskirtinės formos. Tai piršteliai, sudaryti iš trijų sluoksnių vaflių, atskirtų šokolado (ar kito skonio) įdaru ir padengtų šokoladu.

Bėgant metams, gaminio pavadinimas ir kultinis dizainas keitėsi, atsirado įvairių skonių ir dydžių, kad būtų patenkinti skirtingi vartotojų skoniai ir pageidavimai. Kai kurie iš klasikinių skonių yra pieninio, juodojo ir baltojo šokolado. Visame pasaulyje taip pat yra daugybė riboto leidimo ir regioninių variantų – dalį jų gali rasti Candy POP.

Vienas iš ryškiausių produkto bruožų – šūkis “Have a Break, Have a KitKat” (“Padaryk pertrauką, suvalgyk KitKat”), kuriuo pabrėžiama, kad produktas asocijuojasi su pertrauka ir atsipalaidavimo akimirka. Šis šūkis reklaminėse kampanijose naudojamas jau kelis dešimtmečius ir prisidėjo prie produkto, kaip patogaus ir malonaus užkandžio, įvaizdžio formavimo.