MIKE AND IKE

Mike and Ike – amerikietiški pailgi kramtomi saldainiai, išsiskiriantys vaisiniu skoniu ir ryškiomis spalvomis. Šiuos saldainius, kartu su populiariaisiais Hot Tamales bei Peeps of Easter, gamina kompanija Just Born.

Kompanijos įkūrėjas Semas Bornas yra kilęs iš Rusijos, tačiau 1910 m. persikėlė į JAV. Bornas paliko ryškų pėdsaką saldainių pasaulyje – būtent jis sukūrė mechanizmą, kuris automatiškai įsmeigia pagaliuką į ledinuką. Šis žmogus už savo nuopelnus net gavo San Francisko miesto raktą! Vienas iš jo saldžiųjų kūrinių yra ir Mike and Ike saldainiai, pradėti gaminti 1940 m. ir greitai užkariavę žmonių širdis. Iš pradžių skonių buvo nedaug – vyšnių, apelsinų, citrinos ir žaliosios citrinos. 1960 m. kompanija pradėjo eksperimentuoti ir sukūrė tokius klasikinius skonius kaip Root-t-Toot (šaknelių giros) ir Cotton Candy (cukraus vatos). Iš viso buvo sukurta apie 40 skirtingų skonių!

Šie skanėstai yra visų laikų geriausiai parduodami nešokoladiniai saldainiai Amerikos kino teatruose! Labiausia žmonės pamėgo Berry Blast, Red Rageous ir Original rūšis. Visus šiuos skonius (ir dar daug kitų) gali rasti Candy POP  parduotuvėje, tad jeigu Tau patinka sultingi, vaisiniai saldainiai, tikrai įsimylėsi Mike and Ike!