SNICKERS

Snickers yra visame pasaulyje pripažintas šokoladinis batonėlis, kurį gamina Mars, Incorporated. Paprastai batonėlius sudaro riešutai su karamele ir žemės riešutais, aplieti pieniniu šokoladu. Šių ingredientų derinys sukuria malonų saldaus, sūraus ir riešutų skonio mišinį.

Pirmą kartą šiuos kultinius skanėstus 1930 m. pristatė Mars, Incorporated ir pavadino juos pagal Marsų šeimos mėgstamiausio arklo vardą –  Snickers. Per kelis dešimtmečius tai tapo vienu geriausiai parduodamų batonėlių visame pasaulyje.

Nors klasikinis batonėlio variantas išlieka populiariausias, Mars, Incorporated per daugelį metų pristatė įvairių kitų variacijų, kad patenkintų skirtingus skonius ir pageidavimus. Tai “Almond”, “Peanut Butter”, “Crisper” ir riboto leidimo skoniai, pavyzdžiui, “White”.

Snickers parduodamas daugiau nei 80 pasaulio šalių, todėl yra vienas plačiausiai paplitusių šokoladinių batonėlių. Jis populiarus ne tik Jungtinėse Valstijose, bet ir Europoje, Azijoje ir kituose regionuose. Prekės ženklas garsėja įsimintinomis reklaminėmis kampanijomis, įskaitant ilgai trunkančią kampaniją “Tu nesi tu, kai esi alkanas”, kurioje rodomos humoristinės reklamos, vaizduojančios žmones, kurie dėl alkio elgiasi nekaip. Ši kampanija tapo kultine ir padėjo įtvirtinti Snickers prekės ženklo identitetą.

Dėl šokolado ir karamelės kiekio Snickers batonėliuose yra palyginti daug kalorijų ir cukraus. Tačiau juose taip pat yra baltymų ir energijos šaltinis – žemės riešutai, todėl jie yra populiarus užkandis norint greitai gauti energijos.

Snickers sulaukė ilgalaikio populiarumo dėl gardžių skonių derinio, išmanių rinkodaros kampanijų ir plačiai paplitusio prieinamumo, todėl šis šokoladinis batonėlis yra mėgstamas įvairaus amžiaus žmonių visame pasaulyje. O pačių išskirtiniausių batonėlio skonių rasi Candy POP!