SOUR PATCH KIDS

Kai išgirsti žodį guminukai, iškart pagalvoji apie rūgščiu sluoksniu padengtus, o viduje ypatingai saldžius skanėstus? Tuomet tavo mėgstamiausiųjų sąraše privalo atsidurti linksmieji, vaikų pamėgti Sour Patch Kids guminukai. Tai visame pasaulyje gerai žinomas JAV guminukų gamintojas, kuris kone kasmet išleidžia po naują guminukų skonį ir nesiliauja stebinti savo gerbėjų. Braškė, citrina, avietė ar ypatingo rūgštumo, ekstremalūs guminukai – tai tik keletas skonių, iš kurių gali rinktis kiekvienas.
Kaip jie atsirado?
Nors kurti specialiai vaikams, linksmieji guminukai plačiai pamėgti ir suaugusiųjų. Jų istorija prasidėjo 1970-aisiais, o pirmasis pavadinimas buvo Mars Men, kad neatsiliktų nuo tuometinio vaikų pamišimo dėl kosmoso. Atitinkamai, skanėstai buvo marsiečių formos. Vėliau prekės ženklas pakeitė savo pavadinimą, akcentuodami savo pagrindinį skonio ženklą – rūgštumą.

Šie guminukai tapo tokia bomba, kad šiandien yra vieni žinomiausių visame pasaulyje, prekės ženklas turi savo video žaidimą ir Sour Patch Kids guminukų parduotuvę, kur rasi tik šio gamintojo produkciją.
Ką gali rasti Candy POP parduotuvėje?
Tarp Candy POP asortimento rasi visų populiariausių skonių Sour Patch Kids guminukų. Jų gali įsigyti ne tik mūsų fizinėse parduotuvėse, bet ir internetu! Pirkti online verta, nes tai padarysi patogiai, nė neišėjęs iš namų. Be to, internetu skelbiame ne vieną kietą akciją ar išprdavimą, todėl mėgstamų saldumynų gausi geriausia kaina. Nėra ko laukti – užsisakyk dabar ir džiaukis mėgstamiausiais skoniais!