TOXIC WASTE

Toxic Waste saldainiai – tai itin rūgščių konditerijos gaminių, garsėjančių intensyviu rūgščiu skoniu ir išskirtinėmis pakuotėmis, prekės ženklas. Ar jau minėjome, jog šie saldumynai ekstremaliai rūgštūs? Būtent dėl šios savybės jie ir išpopuliarėjo!

Juos gamina Indianapolyje (Indianos valstija, JAV) įsikūrusi konditerijos įmonė Candy Dynamics. Pirmą kartą šie saldainiai buvo pristatyti 2007 m. ir labai greitai pavergė rūgštumo gerbėjų širdis.

Toxic Waste saldainiai garsėja intensyviu rūgščiu skoniu, kuris yra daug stipresnis nei tradicinių rūgščių saldainių. Saldainių rūgštumas išgaunamas naudojant obuolių rūgštį, natūraliai randamą daugelyje rūgščių vaisių.

Šie saldainiai būna įvairių formų, įskaitant kietus saldainius, kramtomuosius saldainius ir kramtomąją gumą. Pagrindinis prekės ženklo produktas yra Hazardously Sour Candy, kuris pateikiamas mažais, atskirai supakuotais statinės formos gabalėliais. Kitas, ne mažiau populiarus, produktas yra Sour Smog Balls.

Toxic Waste saldainiai supakuoti į išskirtinę tarą su toksiškų atliekų statinėmis ir įspėjamaisiais simboliais, kurie atspindi prekės ženklo pavojaus ir itin rūgštaus skonio temą. Ant pakuočių dažnai būna įspėjamosios etiketės ir humoristiniai šūkiai, pabrėžiantys intensyvų rūgštų saldainių skonį.

Dėl savo ypatingo rūgštumo šie saldainiai išpopuliarėjo tarp asmenų, mėgstančių rūgščius iššūkius arba drąsinančių vienas kitą atlaikyti intensyvų skonį. Kai kurie žmonės net įrašinėja save ar kitus, bandančius suvalgyti kelis Toxic Waste saldainių gabalėlius vienu metu, dalyvaudami internetiniuose iššūkiuose.

O ar tu priimsi rūgštumo iššūkį?!