Gaivieji gėrimai ir jų mišiniai

Rodoma 1–24 iš 95

Jei galėtum, vandenį iškeistum į limonadą? Esi tiesiog išprotėjęs dėl neragautų skonių gaiviųjų gėrimų? Mėgsti ne tik skanų gėrimą, bet ir įdomias pakuotes? Mes turime tai, ko tau reikia! Įvairiausių rūšių ir skonių, kitose parduotuvėse nematyti gaivieji gėrimai ir jų mišiniai Candy POP fizinėse parduotuvėse ir internetu!

Gaivieji gėrimai ir jų mišiniai mūsų asortimente

Skanių, egzotiškų ir įdomių limonadų galime pasiūlyti net ir patiems išrankiausiems smaližiams. Nuo klasikos su twist’u, šaltų arbatų, iki ne ką mažiau įdomių alternatyvų be cukraus. Tarp mūsų asortimento – gazuoti ir negazuoti gėrimai iš JAV, Azijos ar Europos. Tai įvairiausių nematytų skonių „Fanta“ limonadai, gaivusis gėrimas HARRY POTTER tikriems knygų ir filmų gerbėjams ar skonio receptorius sprogdinantys CHUPA CHUPS gėrimai. Nori paragauti tikrų perlų iš Azijos? Tau patiks japonų gėrimai RAMUNE ar įvairių skonių Gazuotas vanduo DRAGONBALL Z.
Įdomūs faktai apie limonadą
Nors manoma, kad limonadas atsirado Azijoje, pirmą kartą gėrimas užfiksuotas Senovės Egipte. Egiptiečių gėrimas iš citrinų sulčių ir cukraus, vadinamas „qatarzimat“, buvo vertinama prekė, dažnai eksportuojama į kitas kultūras.

Limonadas skirtinguose pasaulio kampeliuose yra kitokių skonių ir turi kitokią reikšmę. Pavyzdžiui, Lietuvoje limonadu vadiname gaiviuosius gazuotus gėrimus, nors daug kur pasaulyje limonadu laikomas vanduo, sumaišytas su citrinų sultimis ir cukrumi. Jei kada keliausi į Izraelį, Libaną ar Jordaniją, limonadas bus patiektas su sutrintais mėtų lapeliais.

Tikrasis limonadas gali iš tiesų atgaivinti! Pasirodo, kad citrinos stimuliuoja mūsų seilių liaukas, kurios padeda nebejausti troškulio. Dabar jau aišku, kodėl karštą dieną išgėręs rūgštesnių gaiviųjų gėrimų jautiesi lyg naujai gimęs!
Kodėl verta apsipirkti internetu?
Gaiviųjų gėrimų, limonadų ar pamėgtų Candy POP skanėstų gali įsigyti ne tik fizinėse parduotuvėse, bet ir internetu. Pirkti online visada gera idėja, nes čia rasi didesnį pasirinkimą ir prekių užsisakysi nė neišėjęs iš namų. Nepamiršk, kad el. parduotuvėje nuolat rasi akcijų ir išpardavimų, todėl saldumynų įsigysi geriausiomis kainomis.