Izotoniniai gėrimai

Reikia energijos sportui, šokių vakarėliui ar žaidimų maratonui? Tave pakraus izotoniniai gėrimai! Tai tikra vitaminų bomba, kuri padės geriau atlaikyti fizinį krūvį ir po jo atsigauti. Itin platų ir įvairių skonių izotoninių gėrimų pasirinkimą rasi Candy POP internetinėje parduotuvėje. Mėlynių, aviečių, apelsinų ar citrinų – pasirink mėgstamiausią!

Izotoniniai gėrimai – kas tai?

Jei dar neteko susidurti su izotoniniais gėrimais, skubame pasakoti, apie ką šis gėris! Svarbiausia jų funkcija yra greita energija ir skysčių balanso išlaikymas organizme. Todėl šie gėrimai itin naudingi aktyviai sportuojantiems ir patiriantiems didelį fizinį krūvį.

Izotoniniai gėrimai sumažina vandens praradimą ir organizmui suteikia esminius elektrolitus: natrį, kalį, chloridą, kalcį ir magnį, B grupės vitaminus. Tai užtikrina geresnį atsigavimą po sporto. Elektrolitai yra be galo svarbūs mineralai, padedantys išlaikyti reikiamą rūgščių ir šarmų pusiausvyrą organizmo ląstelėse. Tyrimai įrodė, kad sportininkai, kurie vartoja elektrolitus, organizme geriau išsaugo natrį, magnį ir kalcį.

Be to, izotoniniai gėrimai turi greitai pasisavinamų angliavandenių, kurie padeda kur kas greičiau atstatyti glikogeno atsargas.

Izotoniniai gėrimai mūsų asortimente

Mūsų el. parduotuvėje rasi itin platų pasirinkimą GATORADE izotoninių gėrimų. Tai vienas populiariausių tokio tipo gėrimų gamintojų visame pasaulyje. Jų sudėtyje yra elektrolitų, reguliuojančių skysčių pusiausvyrą organizme, ir angliavandenių, kurie suteiks energijos. Beje, GATORADE yra vienintelis gėrimas, leidžiamas gerti ant NBA suolo (išskyrus vandenį)! Tad jei ketini ryškinti raumenį sporto salėje, pradėjai lankyti krepšinį ar stipriai padidinai fizinį krūvį, su savimi visada turėk butelį GATORADE.

Užsisakyk izotoninius gėrimus internetu

Tiek izotoninių gėrimų, tiek kitų Candy POP skanėstų gali įsigyti ne tik fizinėse parduotuvėse, bet ir internetu. Sek mūsų el. parduotuvę ir čia rasi daug akcijų ir išpardavimų, todėl prekių įsigysi geriausia kaina.