JAV produktai

Rodoma 1–24 iš 105

JAV – tai kiekvieno smaližiaus svajonių šalis. Taip, taip, čia gali rasti daug įdomių lankomų objektų, bet pats geriausias dalykas – išbandyti kuo daugiau neragautų skanėstų. Jei kol kas keliauti už Atlanto neplanuoji – ne problema! Candy POP parduotuvėse tavęs laukia patys populiariausi ir naujausi JAV produktai.

Kodėl verta rinktis produktus iš Amerikos?

Lietuviški skanėstai tikrai nėra prasti, tiesiog dažnas pritartų, kad kartais skoniai tampa vienodi ir nuobodūs. Na, o JAV – čia gali rasti tai, ko nė nesusapnuotum keisčiausiame sapne. Zefyrinis kremas? Taip! Burnoje sproginėjantys kramtomi saldainiai? Taip! Sausainiai su guminukais? Tris kartus TAIP!!!

Planuoji vakarą su draugais, kurie negali atsispirti naujam saldumynui? Turime idėją! Užsakyk krūvą įdomiausių JAV skanėstų ir surenkite skonių varžytuves. Iki ašarų aštrūs kramtomi saldainiai Hot Tamales, rūgštūs guminukai Sour Patch Kids, populiarieji Laffy Taffy saldainiai ar tikra riešutų bomba – batonėlis Reese’s. Bandydamas naujienas treniruosi savo saldumynų gurmano raumenį ir gerai praleisi laiką! Kiti JAV produktai – užkandžiai Herr’s, įvairiausi gėrimai ir net maisto produktai Candy POP fizinėse parduotuvėse bei internetu!

Candy POP atrasi skanėstus ne tik iš JAV, bet ir iš kitų pasaulio kampelių
Nori skanių saldumynų, gėrimų, užkandžių ar maisto produktų ne tik iš JAV, bet ir iš Azijos ar Europos? Visi geriausi, kruopščiai atrinkti skoniai tavęs laukia Candy POP. Didžiausią ir įdomiausią asortimentą rasi pirkdamas mūsų el. parduotuvėje internetu. Krauk viską, ką mėgsti, į krepšelį ir tavo skanėstų rinkinys atkeliaus tiesiai į namus. Pirkti online apsimoka ir todėl, kad internetu skelbiame daug akcijų ir išpardavimų. Tai reiškia, kad galėsi sutaupyti ir nusipirkti daugiau saldumynų už geresnę kainą. Skamba kaip labai geras deal’as? Nieko nelauk ir apdovanok save saldžiu kąsneliu!