Rūgščioji kolekcija

Rodoma 1–24 iš 85

Mėgsti tą jausmą, kai nuo rūgštaus saldainio sutraukia žandus? O gal norėtum iškrėsti pokštą draugui ir atsitiktinai pasiūlytum mega rūgštumo saldainį bei stebėtum jo reakciją? Arba pakviestum “atsigaivinti” ypatingai rūgščiu gėrimu? Patikėk, mes irgi! Rūgščioji kolekcija – tai vieta, kurioje rasi visus rūgščiausius Candy POP asortimento skanumynus!

Labai rūgštūs saldainiai BRAIN BLASTERZ ar kiti iš Candy POP asortimento – geriausi abiems šiems tikslams įgyvendinti. Galingai rūgštus obuolių arba uogų skonis tikrai priverčia atsibusti ir sukelia šypseną. Tad, jeigu prieš pamokas, paskaitas ar treniruotę jautiesi pavargęs, įšauk tokį saldainį. Pamatysi, poveikis bus panašus, kaip šalto dušo!
Kokių rugščių saldainių rasi Candy POP parduotuvėje?
Kaip ten bebūtų, rūgštumo iššūkis įveikiamas ne kiekvienam. Tik ištvermingiausi galės laisvai tuštinti pakuotę rūgščiausių BRAIN BLASTERZ arba WARHEADS be jokio baimės jausmo. Manai ir tu tinki prie jų? O gal visgi pabijosi? Išmėgink ir nustebinsi pats save.

Mūsų rūgščioji kolekcija tave nustebins ir rūgščiausiais guminukais, kurie privers susiraukti vos tik įsidėjus burną! Rūgštūs guminukai – universalus skanėstas, kuriuo mėgaujasi ir vaikai, ir suaugusieji. Labiausiai jie žavi išskirtinai rūgščiu skoniu, kuris pakutens skonio receptorius, o nuvalgius visą rūgštelę palepins maloniu saldumu. Tai derinys, kuriam neįmanoma atsispirti!

Guminukai – tai idealus snacks‘as įsimesti į kuprinę, pasiimti į einant į svečius, keliaujant ar binge‘inant mėgstamą serialą. Guminukų rinkinius ar dėžes gali dovanoti tikram smaližiui, jais puošti gimtadienio vakarėlį ar naudoti juos kaip prizą draugų kompanijoje organizuojamiems žaidimams.

Internetu patogiausia apsirūpinti šitokių saldainių atsargomis. Visi skanėstai iš Candy POP – tau ranka pasiekiami. Juos gali ir iš namų ar per laisvą minutę pirkti online, o mes pasirūpinsime, kad jie kuo greičiau pasiektų tave.