Kremai ir sirupai

Candy POP asortimente itin originalūs kremai ir sirupai, kuriems bus sunku atsispirti! Mes žinome, ko nori smaližiai, ir pasirūpinome, kad čia rastum tik geriausius skonius. Tarp jų skanėstai, kuriuos labai sunku dozuoti – šokoladiniai ir riešutų kremai. Plojame tiems, kurie juos plonu sluoksniu tepa ant duonos, nes tikri smaližiai tiesiog kabina šaukštais!

Populiariausi sirupai ir kremai

Taip pat turime įdomių sirupų, su kuriais gali pasaldinti bet kokį patiekalą. Blynai, vafliai, ledai ar net gėrimai – viskam gali suteikti papildomo skonio! Tai šokolado ar braškių skonio HERSEY‘S sirupai ar spaudžiamas sirupas NESQUICK.

Tikra bomba – JAV itin populiarus tepamas zefyrinis kremas MARSHMALLOW FLUFF. Nepastebėsi, kaip indelis ištirps akyse!

Nori pasaldinti savo dieną? Čiupk telefoną, užeik į Candy POP internetinę parduotuvę ir skanėstų užsisakyk internetu. Pirkdamas online rasi didelį pasirinkimą ir ne vieną akciją ar išpardavimą. Nepraleisk progos ir mūsų prekių įsigysi geriausiomis kainomis! O jei internetinėje parduotuvėje apsilankei pirmą kartą, skubėk prenumeruoti naujienlaiškį. Gausi nuolaidą pirmam apsipirkimui ir kitų skanių naujienų.