Močiai

Su Candy POP gali keliauti po visą pasaulį! Čia rasi įdomiausių ar net keisčiausių skanėstų iš JAV, Azijos, Meksikos bei kitų kraštų. Jei norisi kažko naujo, jungiančio klasikinius skonius ir nematytas receptūras, tau patiks mūsų prekės iš Azijos. Vienas populiariausių skanumynų – MOCHI pyragėliai.
Kuom močiai yra ypatingi?
MOCHI – tai japoniškas desertas, kurį vietiniai tiesiog dievina, o turistai neišvyksta iš šalies jo neparagavę bent kartą. MOCHI pyragėlių pagrindas – lipnių ryžių tešla, kuri gaminama su mochigome – specialiais trumpagrūdžiais japonica glutinous ryžiais. Nors tešla yra labai paprasta, ji pyragėliams suteikia minkštą, purią tekstūrą, kurią labai malonu liesti ir ragauti. O viduje tavęs laukia staigmena – įdaras, kuris desertą perkelia į dar geresnį level‘į.

Candy POP skonio meistrai pasirūpino, kad čia įsigytum pačių gardžiausių ir populiariausių rūšių CACAO MOCHI pyragėlių. Jų turime matcha arbatos skonio ir su šokolado įdaru. Šokoladas – tikra klasika, kuri patiks kiekvienam. Po puriu tešlos sluoksniu tavęs lauks sodrus, tarsi sviestinis šokolado įdaras. Močiai – tai idealus skanėstas su arbata ar įsidėti į kelionę. Matcha arbatos skonio pyragėliai patiks šios arbatos gerbėjams ar ieškantiems Azija dvelkiančio skonio. Jei esi išprotėjęs dėl anime ir japonų kultūros, gali surengti teminį vakarėlį ir pavaišinti draugus.

Candy POP rasi ko tik tavo širdis geidžia – saldžių pyragėlių, sausainių, saldainių, sūrių užkandžių ar aštrių iššūkių. Mūsų prekių gali įsigyti ne tik parduotuvėse, bet ir internetu. Pirkti guminukus online apsimoka, jei ruošiesi vakarėliui ar filmų maratonui ir nori užsisakyti didesnį kiekį. Taip pat nėra geresnio varianto tinginiams – visą guminukų pasirinkimą ir kainas gali pažiūrėti kada tik nori, nors ir naktį. Išsirink, užsisakyk ir mėgaukis saldumynų rojumi!