Saldymedis

  • Produktų nerasta.

Saldymedis – skanėstas ne kiekvienam. Bet kas jį supranta, turi galimybę mėgautis labai išskirtiniu ir gurmanišku skoniu. Patenki į išrinktųjų gretas? Skubėk paragauti Candy POP skanėstų su saldymedžiu!

Saldymedžio istorija

Saldymedis – tai ne tik gardus skanumynas. Iš tiesų, tai yra labai įdomus ir vertinamas augalas, labiausiai paplitęs Azijoje ir Vidurio Rytuose. Jo pavadinimas kildinamas iš graikų kalbos žodžių glyks ‘saldus’ ir rhiza ‘šaknis’. Nors dabar saldymedį labiau žinome kaip skanėstą, šis augalas dar yra laikomas vienu labiausiai naudojamų vaistinių augalų dar nuo antikos laikų. Anksčiau žmonės manė, kad jis neutralizuoja į organizmą patekusius nuodus. Tibetiečiai teigė, jog saldymedžio šaknys ne tik ilgina gyvenimą, bet ir stiprina visus šešis pojūčius.

Įdomu tai, kad anksčiau žmonės neturėjo cukraus, todėl saldymedžių šaknis jie kramtydavo kaip skanėstą. Galima sakyti, jog tai buvo vienas pirmųjų smaližių saldumynų! Iš saldymedžio gaminami ne tik įdomaus skonio saldumynai – jis pasislėpęs visur. Pavyzdžiui, saldymedžio dedama į girą, tonizuojamuosius gėrimus, kad jie putotų.

O ar žinojai, kad saldymedyje esantis glicirizinas yra net kelias dešimtis kartų saldesnis už cukrų? Taip, taip, tad jei nori staigaus sugar rush, saldymedžio gaminiai yra tai, ko reikia!

Saldymedis mūsų asortimente

Mes pasirūpinome, kad Candy POP internetinėje parduotuvėje puikuotųsi patys geriausi ir įdomiausi skanėstai su saldymedžiu. Tai fanams gerai žinomas saldymedis VAN SLOOTEN, saldainiai HARLEKIJNTJES ar įvairūs irisai su saldymedžiu. Išbandyk ir pamatysi – tai bus didžiausias tavo saldymedžio atradimas!

Pirk skanėstus internetu!

Nori, kad tavo stalčiai būtų pilni saldymedžio skanėstų ar kitų Candy POP gardumynų? Nevark rinkdamasis parduotuvėje ir mūsų prekių užsisakyk internetu! Pirkti online apsimoka, nes čia rasi patį plačiausią asortimentą ir galėsi krepšelį susidėti nė neišėjęs iš namų. Internetinėje parduotuvėje skelbiame ne vieną akciją ar išpardavimą, todėl prekių įsigysi geresne kaina. Ar jau esi užsiregistravęs Candy POP naujienlaiškiui? Jei ne, paskubėk ir gausi 10 % nuolaidą pirmajam apsipirkimui bei kitų skanių naujienų!