Trapūs sausainiai

Rodomi visi 19 rezultatai

Trapus, saldus, tiesiog tirpstantis burnoje. Tai sausainis, kuris privalo atsidurti šalia arbatos puodelio, kuprinėje keliaujant ar rankose einant į svečius. Nes nėra geresnės poilsio pertraukėlės ar popietės su draugais nei ta, kurios metu gali pasilepinti gardžiu skanėstu.

Candy POP skanėstai – ne įprasti, nuobodūs sausainiai, o tokie, kurių nerasi niekur kitur! Mūsų parduotuvėje gali ragauti įvairių trapių sausainių iš JAV, Azijos ir kitų pasaulio šalių. Su įdarais, apie kuriuos galėtum tik sapnuoti, stebinančių formų ar smagiomis pakuotėmis, kurias net gaila pradaryti. Nes ragauti – tai žaisti ir gerai praleisti laiką. O su mūsų trapiais sausainiais ir kitais saldumynais patirsi būtent tai!

Trapūs sausainiai mūsų asortimente

Neribojame nei savo, nei tavo fantazijos – patikėk, sausainių mūsų parduotuvėje rasi kokių tik nori! Be galo skanūs ir niekada iš mados neišeisiantys sviestiniai sausainiai, sausainiai su šokoladu, sausainiai-lazdelės ir daugelis kitų. Jei mėgsti sausainius triauškinti vieną po kito – išbandyk OREO WAFER ROLL. Esi pakvaišęs dėl lazdyno riešutų kremo? Tavo slaptuose saldumynų stalčiuose privalo atsidurti NANDOE gardėsiai. Patinka įdomesni Azijos skoniai? POCKY lazdelės nustebins skonių įvairove – migdolų riešutų, matcha arbatos, mėlynių jogurto… Kiekvieną kartą būsi gali paragauti vis kito!

Išprotėjusiems dėl sluoksnių, įdarų ir naujų, neragautų sausainių būtina išbandyti trapius sausainius iš JAV – POP TARTS. Jų rasi šaldytos braškės, rudojo cukraus su cinamonu, HOT FUDGE SUNDAE ar daugelio kitų įdomių skonių. Šiuos gardėsius galima valgyti iš karto arba pašildyti mikrobangų krosnelėje, tosteryje, orkaitėje – taip bus daaar skaniau!

Kodėl verta apsipirkti internetu?

Tiek trapių sausainių, tiek kitų mėgstamų saldumynų gali įsigyti ne tik fizinėse parduotuvėse, bet ir internetu. Pirkti online apsimoka, nes čia tavęs laukia daug ypatingų pasiūlymų, akcijų ir išpardavimų, todėl prekių įsigysi geriausia kaina. Turi daug reikalų ar tiesiog nenori išeiti iš namų? Susidėk Candy POP krepšelį ir lauk, kol skanumynai pasieks tave. Tingumo viršūnė pasiekė Olimpą? Iš mūsų parduotuvių gali užsisakyti ir per Wolt‘ą ar Bolt‘ą. Jei dabar skaitai, ruošiesi žiūrėti mėgstamą TV show ir tiesiog drebi, kaip norisi kažko saldaus – nesivaržyk! Candy POP tau siūlo tikrą saldumynų rojų.