Zefyrai

Saldus, purus, minkštas, tirpstantis burnoje. Kas tai galėtų būti? Ogi zefyras! Vieni labiau mėgsta vaikystę primenantį klasikinį zefyrą, kitiems gardesni marshmallows, kurios gali kepti ant laužo. Kurį pasirinksi tu?

Populiarūs zefyrai

Šiuo metu itin populiarus zefyrinis kremas MARSHMALLOW FLUFF, kurį įsigysi Candy POP. Šį skanėstą gali panaudoti labai įvairiai – kiek tik tavo fantazija leis. Tikras smaližius kremą gali kabinti šaukštais, o gudri šeimininkė jį panaudos kepimui. Sausainis, tortas, pyragaičiai su zefyrų kremu? O taip!

O gal girdėjai apie garsųjį Fluffernutter Sandwich? Tai klasikinis amerikietiškas sumuštinis, kurį pasigaminti labai paprasta. Tau reikės baltos duonos, riešutų sviesto ir MARSHMALLOW FLUFF kremo. Pabandyk, pirštus apsilaižysi!

Tikras smaližių džiaugsmas

Jei planuoji vakarėlį ar draugų susibūrimą, marshmallow dip labai tiks su vaisiais, sausainių lazdelėm ar kitais skanumynais. Nepamiršk ir mini zefyriukų – tai tobulas snacksas gamtoje, kurį gali kepti ant laužo. Dūmo skoniu įsigėręs, tįstantis burnoje zefyras gamtoje yra pats geriausias desertas, kokį gali sugalvoti.

Jei vien skaitant apie zefyrus tįsta seilė, jų ir kitų mėgstamų skanėstų gali įsigyti internetu. Pirkti online gali kada tau tik patogu, o internete rasi daugiau pasirinkimo ir visus prekių aprašymus. Beje, Candy POP rasi daug akcijų ir specialių pasiūlymų, todėl saldumynų nusipirksi geresne kaina. Susirink tobulą skanėstų rinkinį ir lauk, kol jis pasieks tavo duris!