Privatumo politika

Bendrosios nuostatos

Ši privatumo politika (toliau – Privatumo politika) skirta suprasti, kokius duomenis UAB „Konfesta“, juridinio asmens kodas 303444860J. Basanavičiaus g. 15, Vilnius (toliau – Paslaugų teikėjas), renka internetinėje svetainėje www.candypop.lt (toliau – Internetinė svetainė), kodėl juos renka ir ką su jais daro.

§Laikoma, kad Pirkėjas susipažįsta ir išreiškia savo sutikimą laikytis Privatumo politikos ir su jo duomenų tvarkymu užsakymo vykdymo tikslais pažymėjęs varnelę prie „Sutinku su privatumo politika ir su mano duomenų tvarkymu užsakymo vykdymo tikslais“. Pirkėjas pažymėjęs varnelę, sutinka, jog asmens duomenys (vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris, pristatymo adresas) būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo el. parduotuvėje tikslais. Pirkėjas išreiškia savo sutikimą gauti CandyPOP tiesioginės rinkodaros pranešimus iššokančiame laukelyje arba krepšelyje pažymėdamas varnelę ant „Taip, norėčiau gauti naujienlaiškį apie Jūsų produktus“. 

Tvarkydama Jūsų asmens duomenis, Paslaugų teikėjas laikosi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, nuo 2018m. gegužės 25d. – Bendrojo duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679 (toliau – BDAR) ir kitų tiesiogiai taikomų teisės aktų, reglamentuojančių asmens duomenų apsaugą.

Asmens duomenys

Asmens duomenys apima kliento vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį, pristatymo adresą, IP adresą, atsiskaitymo duomenis (banko sąskaitos numeris, atsiskaitymo būdas ir pan.), pirkimo istorija, PVM sąskaitos faktūros rekvizitus, informaciją apie nepavykusius mokėjimus, naršymo istoriją internetinės svetainės puslapyje bei kitą su sutarties sudarymu ir vykdymu susijusią informaciją.

Duomenų tvarkymo tikslai bei saugojimo laikotarpis

Paslaugų teikėjas kliento asmens duomenis renka šiais nurodytais tikslais:

 1. Registracijos tikslais – vardas, pavardė, el. pašto adresas. Šie asmens duomenys yra saugomi 2 metus nuo paskutinio Jūsų pirkinio mūsų svetainėje.
 2. Sutarties sudarymo ir vykdymo tikslais – vardas, pavardė, el. pašto adresas, mobilusis telefono numeris, prekės pristatymo adresas, prekės/paslaugos apmokėjimo duomenys (banko sąskaitos Nr., apmokėjimo būdas ir pan.), pirkimo istorija (įsigytos prekės, kaina ir pan.), kita su sutarties sudarymu ir vykdymu susijusi informacija. Šie asmens duomenys yra tvarkomi ir saugomi 2 metų nuo paskutinio Jūsų pirkinio mūsų internetinėje svetainėje.
 3. Tiesioginės rinkodaros tikslais –  jeigu vartotojas išreiškia pageidavimą, pažymėdamas sutikimą gautį tiesioginę rinkodarą, renkami šie duomenys: vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris bei informacija apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus ir naudojimąsi Interneto svetaine, įskaitant Jūsų IP adresą, prisijungimo prie interneto svetainės laiką ir datą. Tiesioginės rinkodaros tikslu Paslaugų teikėjas tvarko Jūsų duomenis siekiant susisiekti su Jumis bei pranešti apie naujienas ir kitą informaciją apie Paslaugų teikėjo siūlomas prekes ir (ar) pasiūlymus ir pan., siųsdamas Jums pranešimus el. paštu. Kiekvieną kartą siunčiant tiesioginės rinkodaros pranešimą Jums bus suteikiama galimybė atsisakyti tiesioginės rinkodaros pranešimų, pranešant apie tai nurodytu el. paštu ar kitais būdais, nurodytais šioje privatumo politikoje. 

Slapukai

Kas yra slapukas ir koks jo tikslas?

Slapukas (angl. Cookie) yra tekstinė informacija, kurią serveris siunčia į naršyklę, ir kuri yra saugoma naršyklėje. Ši informacija yra siunčiama į serverį kiekvieną kartą, kai naršyklė prašo atidaryti internetinį puslapį. Tai leidžia serveriui prisiminti naršyklės nustatymus ar stebėti interneto naršyklės apsilankymus.

Slapukai suteikia galimybę internetinei svetainei veikti efektyviau ir pagerinti savo paslaugas, be to, teikti informaciją svetainės administratoriams statistikos ar reklamos tikslais. Visų pirma siekiant individualizuoti navigacijos patirtį prisimenant jus (pavyzdžiui atpažįstant prisijungiant prie savo paskyros, neberodyti jums neaktualių reklamos pasiūlymų ir t.t.).

Daugiau informacijos apie Internetinėje svetainėje naudojamus slapukus rasite čia:

Pavadinimas Platforma Tikslas Sukūrimo momentas Galiojimo laikas
fbsr_…, fbm_…, fr, oo, ddid Facebook Trečiosios šalies naudotojo elgesiu grindžiamos internetinės reklamos tikslais. Apsilankius interneto svetainėje 10 min, 1 metus, 90 dienų, 5 metai, 28 dienos
__utma, __utmb, __utmc, __utmt, __utmz, __utmx,__utmxx, _ga, _gat, _gid,_gat_myTracker Google analytics Vartotojų lankomumo analizė. Apsilankius interneto svetainėje 2 metai, iki naršyklės uždarymo, 18 mėnesių
AMP_TOKEN, _gaexp Google analytics Vartotojų lankomumo analizė, trečiosios šalies naudotojo elgesiu grindžiamos internetinės reklamos tikslais. Apsilankius interneto svetainėje 2 metai, iki naršyklės uždarymo, 1 diena

Kaip aš galiu ištrinti/išjungti slapukus?

Daugumoje naršyklių per nustatymus galima išjungti slapukus. Nepaisant to, mes primename jums, kad išjungus navigacijos arba funkcinius slapukus gali turėti įtakos svetainės veikimui ir/arba apriboti mūsų galimas suteikti paslaugas. Žemiau pagal naršykles yra nurodymai, kurių pagalba galite valdyti slapukus:

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie slapukus, jų valdymą ir savo pageidavimus dėl trečiųjų šalių profiliavimo eikite į youronlinechoices.com/lt/. Norėdami išjungti analitinius slapukus ir užkirsti kelią Google Analytics platformai rinkti duomenis apie jūsų naršymą, galite įsidiegti papildomą naršyklės įskiepį: tools.google.com/dlpage/gaoptout

Duomenų gavėjai

Mes galime atskleisti informaciją apie Jus mūsų darbuotojams, vadybininkams, tarpininkams, tiekėjams ar subrangovams, jei pagrįstai reikia tiems tikslams, pvz., su prekių pirkimu susijusias finansines operacijas interneto svetainėje gali tvarkyti mūsų mokėjimo paslaugų teikėjai, specifinėms paslaugoms teikti Jūsų asmens duomenis galime perduoti kitiems paslaugų teikėjams, pavyzdžiui, interneto svetainės prieglobos paslaugų teikėjams, kurjerių tarnyboms, serverių ir jų techninės priežiūros paslaugų teikėjams, el. pašto paslaugų teikėjams ir pan.

Mes taip pat galime atskleisti informaciją apie Jus (išskyrus kaip numatyta šioje Privatumo politikoje, mes neteikiame Jūsų asmens duomenų jokioms trečiosioms šalims):

 • jei mes turime padaryti tai pagal įstatymą;
 • siekiant apginti savo teises ar interesus (įskaitant Jūsų duomenų pateikimą tretiesiems asmenims, siekiant išieškoti Jūsų įsiskolinimus mums).

Paslaugų teikėjo kliento teisės

Jūs turite teisę:

 1. Pateikti rašytinį prašymą mums suteikti Jums informaciją, ar su Jumis susiję duomenys yra tvarkomi, o jei tokie duomenys yra tvarkomi, turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir šia informacija: duomenų tvarkymo tikslai; atitinkamų asmens duomenų kategorijos; duomenų gavėjai arba duomenų gavėjų kategorijos, kuriems buvo arba bus atskleisti Jūsų asmens duomenys; kai įmanoma, numatomas asmens duomenų saugojimo laikotarpis arba, jei neįmanoma, kriterijai, taikomi tam laikotarpiui nustatyti;
  1.2. Reikalauti ištaisyti netikslius ar papildyti neišsamius su Jumis susijusius asmens duomenis;
  1.3. Reikalauti, kad mes ištrintumėme Jūsų asmens duomenis. Nepaisant to, ši teisė nėra absoliuti ir ją galima pagrįsti, kai yra bent viena iš šių priežasčių: asmens duomenys nebėra reikalingi, kad būtų pasiekti tikslai, kuriais jie buvo renkami arba kitaip tvarkomi; Jūs nusprendėte atšaukti savo sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis, kai Jūsų asmens duomenys yra tvarkomi išimtinai sutikimo pagrindu ir nėra jokio kito pagrindo tvarkyti Jūsų asmens duomenis; Jūsų asmens duomenys buvo tvarkomi neteisėtai; Jūsų duomenys turi būti ištrinti, kai mums yra nustatoma prievolė tą padaryti;
  1.4. Atšaukti sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis, kai asmens duomenys yra tvarkomi išimtinai Jūsų sutikimo pagrindu;
  1.5. Prašyti, kad Jūsų tvarkomus asmens duomenis persiųstumėme kitam duomenų valdytojui, kai tai techniškai yra įmanoma;
  1.6. Pateikti mums arba Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai skundą, jei manote, kad Jūsų, kaip asmens duomenų subjekto, teisės yra ir (ar) gali būti pažeistos.

Trečiųjų šalių interneto svetainės

Mūsų Interneto svetainėje gali atsirasti nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už privatumo politiką ir jos įgyvendinimą trečiųjų šalių tinklapiuose.

Kliento atsakomybė

Jūs esate atsakingas, kad Jūsų mums pateikti duomenys būtų tikslūs, teisingi ir išsamūs. Jeigu pasikeičia Jūsų pateikti duomenys, Jūs turite nedelsdamas mus apie tai informuoti, pakeisdamas atitinkamus duomenis registracijos formoje ar, jeigu duomenys nėra nurodyti registracijos formoje, informuodamas apie tai mus elektroniniu paštu. Mes jokiu atveju nebūsime atsakingi už žalą, atsiradusią Jums dėl to, jog Jūs nurodėte neteisingus ar neišsamius asmens duomenis arba neinformavote mūsų jiems pasikeitus.

 

Lojalumo programos privatumo politika

CANDY POP LOJALUMO PROGRAMOS KLIENTO ANKETOJE pateiktų Jūsų asmens duomenų valdytojas –  UAB „Konfesta“ (J. Basanavičiaus g. 15, LT-03108 Vilnius). Šioje anketoje nurodyti Jūsų duomenys bus tvarkomi tik Jūsų sutikimo pagrindu ir tik anketoje nurodytais tikslais, su kuriais sutikote. Šioje anketoje nurodyti Jūsų duomenys bus prieinami tik bendrovės UAB „Konfesta“ bei šios bendrovės pasitelktiems duomenų tvarkytojams, kurie atlieka tam tikrus darbus ir teikia paslaugas šioms bendrovėms. 

Informuojame Jus, kad turite šias teises: teisę prašyti, kad Jums būtų leista susipažinti su Jūsų asmens duomenimis ir juos ištaisyti arba ištrinti, teisę apriboti duomenų tvarkymą, teisę nesutikti, kad asmens duomenys būtų tvarkomi, taip pat teisę į asmens duomenų perkeliamumą. Šias teises galite įgyvendinti teisės aktų nustatyta tvarka.

Prašymai dėl teisių įgyvendinimo bendrovei turi būti pateikti raštu (įskaitant elektroninį formatą) taip pat turi būti įmanoma identifikuoti prašymą padavusio asmens bei duomenų subjekto tapatybę. Duomenų subjekto tapatybė nustatoma pagal tapatybę patvirtinantį dokumentą ar elektroninių ryšių priemonėmis, kurios leidžia tinkamai identifikuoti asmenį. Jei prašymą duomenų subjektas siunčia paštu ar per pasiuntinį, prie prašymo turi būti pridėta teisės aktų nustatyta tvarka patvirtinta duomenų subjekto asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija. Kai dėl informacijos apie asmenį kreipiasi jo atstovas, jis turi pateikti atstovavimą patvirtinantį dokumentą ir duomenų subjekto bei atstovo tapatybę patvirtinantį dokumentą, jeigu nėra kitų protingų būtų nustatyti atstovo ir duomenų subjekto tapatybių.

Dėl duomenų subjektų teisių įgyvendinimo, maloniai prašome kreiptis į bendrovės UAB „Konfesta“ direktorių Dominyką Juškį (tel.:+37062055456, [email protected]) arba pačią bendrovę aukščiau nurodytais kontaktais.

Jūs taip pat turite teisę bet kada atšaukti sutikimą tvarkyti Jūsų duomenis. Sutikimo atšaukimas nedaro poveikio sutikimu pagrįsto asmens duomenų tvarkymo, atlikto iki sutikimo atšaukimo, teisėtumui. Sutikimą galite atšaukti susisiekus su bendrove UAB „Konfesta“ jos kontaktiniais duomenimis.

Taip pat norime pažymėti, kad CANDY POP lojalumo programos kliento anketoje nurodyti asmens duomenys yra būtini tam, kad galėtumėte tapti lojalumo programos dalyviu, todėl nedavus sutikimo tvarkyti Jūsų duomenų lojalumo programos vykdymo tikslais (arba jį atšaukus), negalėsime Jus įtraukti į lojalumo programą. Informuojame ir apie tai, kad Jūs turite teisę laisvai pasirinkti ir sutikti arba nesutikti su duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslu (sutikimas ar nesutikimas su duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslu nedaro jokios įtakos Jūsų tapimui lojalumo programos dalyviu ir naudojimuisi lojalumo programos suteikiamomis teisėmis).

Informuojame, Jus, kad kliento anketoje ir administravimo sistemoje esantys asmens duomenys yra saugomi, tol, kol asmuo yra lojalumo programos dalyvis ir 2 metus po to, kai jis nustoja dalyvauti lojalumo programoje. Jeigu asmuo kliento anketoje duoda sutikimą jo duomenis tvarkyti tiesioginės rinkodaros tikslais, kliento anketa ir administravimo sistemoje esantys jo asmens duomenys yra saugomi 3 metus nuo sutikimo atšaukimo, arba jo galiojimo termino pabaigos, arba nuo bendrovių sprendimo nebetvarkyti asmens duomenų sutikime nustatytais tikslais priėmimo dienos. Šis terminas gali būti pratęstas, jei asmens duomenys yra naudojami arba gali būti naudojami kaip įrodymai ar informacijos šaltinis ikiteisminiame ar kitokiame tyrime, įskaitant ir Valstybinės duomenų inspekcijos vykdomame tyrime, civilinėje, administracinėje ar baudžiamojoje byloje, ar kitais įstatymų nustatytais atvejais. Tokiu atveju asmens duomenys gali būti saugomi tiek, kiek reikalinga šiems duomenų tvarkymo tikslams, ir sunaikinami nedelsiant, kai tampa nebereikalingi.

Informuojame, kad Jūs turite teisę skųsti veiksmus (neveikimą) Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai ir teismui teisės aktų nustatyta tvarka, taip pat skųsti teismui Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos veiksmus (neveikimą).

Bendrovė UAB „Konfesta“ įsipareigoja Jūsų duomenis tvarkyti teisėtai, sąžiningai ir skaidriai, laikantis teisės aktų nustatytų reikalavimų, tik šiame sutikime nustatytais tikslais, taip pat užtikrinti asmens duomenų saugumą, įgyvendinti tinkamas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo ar/ir atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.

Privatumo politikos pakeitimai

Privatumo politika galioja nuo 2019 m. 09 01 d. Jei pakeisime šią Politiką, paskelbsime jos atnaujintą versiją šiame puslapyje. Paskutiniai politikos pakeitimai atlikti ir galioja nuo 2022 vasario 2d. 

Kontaktinė informacija

Jei turite bet kokių klausimų, susijusių su šios Privatumo politikos sąlygomis, prašome su mumis susisiekti, žemiau nurodytais kontaktais:
UAB „Konfesta“
Įmonės kodas: 303444860
Registracijos adresas: J. Basanavičiaus g. 15, Vilnius
Adresas korespondencijai: J. Basanavičiaus g. 15, Vilnius
El. paštas.: [email protected]
Kontaktinis telefonas: +370 66 555000