ARIZONA

AriZona prekės ženklas, gimęs pačioje Bruklino širdyje, į sceną žengė su nauju šaltosios arbatos variantu, kuris užkariavo visą pasaulį.

Nuo 1992 m. šio gėrimo gamintojų misija – pateikti klientams puikaus skonio produktus, meistriškai pagamintus iš aukščiausios kokybės ingredientų, pateikiamus unikalaus dizaino pakuotėse ir prieinamus kiekvienam.

AriZona gėrimai plačiai atpažįstami dėl savo išskirtinių aukštų skardinių, kuriose telpa net 680 ml gėrimo, kurios tapo jų skiriamuoju ženklu.

Dabar AriZona kolekcijoje galima rasti ne tik šaltųjų arbatų, bet ir sulčių gėrimų, dietinių arbatos variantų ir net lengvai gazuotą vyšnių ir žaliųjų citrinų gėrimą.

Per daugelį metų Arizona Beverage Company bendradarbiavo su įvairiais menininkais, prekių ženklais ir organizacijomis, kad sukurtų specialaus leidimo pakuotes, riboto leidimo skonius ir reklamines kampanijas. Vieni žinomiausių pavyzdžių:

NBA: bendradarbiavo su NBA ir išleistos riboto tiražo skardinės su NBA komandų logotipais ir spalvomis. Šis bendradarbiavimas pagerbė krepšinio kultūrą ir sudomino krepšinio sirgalius.

Marvel: bendradarbiaujant su Marvel Comics, išleisti riboto tiražo gėrimai, ant kurių pavaizduoti kultiniai Marvel superherojai. Šis projektas paremtas komiksų kultūros populiarumu ir patinka tiek Arizonos, tiek Marvel gerbėjams.