HARIBO

Haribo yra garsi konditerijos įmonė, kuri specializuojasi guminukų ir saldainių gamyboje. 1920 m. Bonoje (Vokietija) Hanso Riegelio įkurta įmonė tapo viena iš pirmaujančių saldainių gamintojų pasaulyje, savo produkciją parduodanti daugiau kaip 100 šalių.

Bendrovės pavadinimas Haribo kilo iš įkūrėjo vardo ir miesto, kuriame ji buvo įkurta: “Hans Riegel, Bonna”. Geriausiai šis prekės ženklas žinomas dėl savo kultinių guminių meškiukų saldainių, kurie buvo pradėti gaminti 1922 m. ir greitai tapo pasauline sensacija. Šie kramtomieji meškiukai, garsėjantys kramtomąja tekstūra ir vaisių skoniais, tebėra vienas populiariausių produktų. 🧸

Be guminių meškiukų, Haribo siūlo daugybę įvairių formų, dydžių ir skonių guminukų, įskaitant ilgus makaronus ir lazdeles, kirminus, žiedus, kolos buteliukus ir kt. Įmonė taip pat garsėja kūrybingais ir įmantriais pakuočių dizainais, todėl jos gaminiai iš karto atpažįstami parduotuvių lentynose.

Haribo įsipareigojimas siekti kokybės ir naujovių padėjo jai išlaikyti mėgstamo ir patikimo konditerijos pramonės prekės ženklo poziciją. Nesvarbu, ar jais mėgaujasi vaikai, ar suaugusieji, šie skanumynai vertinami dėl savo gardžių skonių ir smagios, kramtomos tekstūros, todėl juos itin mėgsta saldainių entuziastai visame pasaulyje.