RAMUNE

Hata Kosen Ramune gėrimai – tai populiarūs japoniški gazuoti gaivieji gėrimai, garsėjantys išskirtiniais marmuriniais buteliukais ir gaiviu skoniu. Ramune yra tradicinis japoniškas gazuotas gėrimas, kuriuo mėgaujamasi nuo XIX a. pabaigos.

Hata Kosen prekės ženklas gamina įvairių skonių gėrimus, įskaitant klasikinius, tokius kaip originalus, braškių, melionų ir vynuogių, taip pat unikalesnių skonių, pavyzdžiui, ličių ir persikų. Šie gazuoti gėrimai paprastai būna saldūs ir vaisiniai, su švelniu putojimu.

Šie gėrimai išsiskiria unikalia pakuote. Buteliukai uždaromi stikliniu rutuliuku, kuris laikosi dėl gazuoto gaiviojo gėrimo slėgio. Buteliukui atidaryti naudojamas plastikinis stūmoklis, kuriuo rutuliukas įstumiamas į butelio kaklelį, taip sukuriant aiškų “pop” garsą.

Ramune gėrimais dažnai mėgaujamasi Japonijoje per vasaros festivalius ir kitus lauko renginius, o dėl savo naujumo ir gaivaus skonio jie išpopuliarėjo visame pasaulyje. Hata Kosen yra vienas iš gerai žinomų prekės ženklų, gaminančių Ramune gėrimus, o jų produktų galima rasti Azijos maisto prekių parduotuvėse, specializuotose parduotuvėse visame pasaulyje ir, žinoma, Candy POP parduotuvėse.

Rinkis iš daugybės gaivių skonių!